İşte Arda Turan'ın tüm vukuatları !

Antrenmanda takım arkadaşının dudağını patlattı, dostluk maçında taraftarlarla kavga etti, uçakta gazeteciye saldırdı... İşte Arda Turan'ın tüm vukuatları.

İşte Arda Turan'ın tüm vukuatları !

Son yıllarda yaşadığı saha içi ve saha dışı olaylarla kariyeri büyük bir düşüşe geçen, son olarak da şarkıcı Berkay ile bir barda kavga eden Arda Turan'ın kariyerindeki vukuatları derledik.

(Goal TR)

1/ 22
İşte Arda Turan'ın tüm vukuatları !

2010 yılının 21 Nisan'ı... Haftasonu oynanacak Bursaspor maçının hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapan Galatasaray'ın idmanın tatsız bir olay yaşandı. Kaptan Arda Turan ve Caner Erkin, yaşanan bir ikili mücadele sonrasında birbirine girdi. Bu sırada Arda, arkadaşına yumruk atarak dudağını patlattı. Olay, dönemin teknik direktörü Rijkaard'ın araya girmesi ile çözüldü.

2/ 22
İşte Arda Turan'ın tüm vukuatları !

25 Ekim 2009'da Kadıköy'deki Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesi iki takım oyuncuları ısınmak için sahya çıktığı zaman Arda Turan ile Cristian Baroni bir anda birbirine girdi. Aydın, Colin Kazım, Bilica gibi isimlerin de kavgaya karıştığı gözlendi. Futbolcular arasında itişmeler yaşanırken, stat görevlileri ve federasyon yetkililerinin araya girmesiyle olaylar büyümeden sona erdi.

3/ 22
İşte Arda Turan'ın tüm vukuatları !

Galatasaray'ın, Gaziantepspor ile oynadığı maçta oyundan çıktıktan sonra tekrar sahaya girdiği için ihtar cezası aldı.

4/ 22