Fenerbahçe'nin gençleri sönük kaldı
Fenerbahçe’de ligin son 8 haftası belirsizliklerle başlayacak. Boluspor ile yapılan hazırlık maçında 6-2’lik mağlubiyet önemli bir konuyu daha çok gündeme getirdi.
![Fenerbahçe'nin gençleri sönük kaldı - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw595h265q95gc/files/2018/3/27/4922386/4922386_0.jpg)
Sezon başından bu yana birçok genç futbolcudan oldukça umutlu olan sarı-lacivertli kulüp, son haftalarda bu durumun eksikliği nedeniyle endişe yaşıyor.
(Milliyet)
![Fenerbahçe'nin gençleri sönük kaldı - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw590h232q95gc/files/2018/3/27/4922386/4922386_1.jpg)
Başta Eljif Elmas ve Oğuz Kağan Güçtekin gibi potansiyelli isimlerin takıma girmekte zorlanmaya başlaması şüpheleri artırdı.
![Fenerbahçe'nin gençleri sönük kaldı - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw609h268q95gc/files/2018/3/27/4922386/4922386_2.jpg)
Sezon başından beri kadroda hep istikrarsızlığın yaşandığı Fenerbahçe’de gençlerin bu durumdan muzdarip olma tehlikesi ön plana çıktı. Eljif Elmas’tan bilhassa çok umutlu olan sarı-lacivertli camia, bu konuya daha fazla değiniyor.
![Fenerbahçe'nin gençleri sönük kaldı - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw544h384q95gc/files/2018/3/27/4922386/4922386_3.jpg)
Oğuz Kağan’ın da kritik haftalarda gözden kaybolması bir diğer konu oldu. Ayrıca altyapıdan A takıma gelen oyuncuların Aykut Kocaman tarafından henüz seviye ve yeterlilik olarak hazır bulunmaması da bir diğer kilit detay.