Şampiyonun bayrağı köprülere asıldı
Süper Lig'de 2019-2020 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Medipol Başakşehir'in bayrağı köprülere asıldı.
![Şampiyonun bayrağı köprülere asıldı - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h400q95gc/files/2020/7/28/5532468/5532468_0.jpg)
Süper Lig'de şampiyon olan takımın bayrağının İstanbul Boğazı'ndaki köprülere asılma geleneği bu yıl da Medipol Başakşehir'le devam ediyor.
![Şampiyonun bayrağı köprülere asıldı - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h400q95gc/files/2020/7/28/5532468/5532468_1.jpg)
Süper Lig'i, topladığı 69 puanla şampiyon alarak tamamlayan Medipol Başakşehir'in turuncu-lacivert renkli dev bayrağı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne asıldı.
![Şampiyonun bayrağı köprülere asıldı - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw567h850q95gc/files/2020/7/28/5532468/5532468_2.jpg)
Süper Lig'de şampiyonluk yaşayan 6'ncı takım olarak tarihe geçen turuncu-lacivertlilerin bayrağının Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne de asılacağı öğrenildi.
![Şampiyonun bayrağı köprülere asıldı - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw600h400q95gc/files/2020/7/28/5532468/5532468_3.jpg)