Yusufeli'ne dev Trabzonspor bayrağı
Artvin'in Yusufeli ilçesinde inşası devam eden viyadüğe dev Trabzonspor bayrağı asıldı.
![Yusufeli'ne dev Trabzonspor bayrağı - Resim: 1](https://img.haber3.com/rcman/Cw800h451q95gc/storage/files/images/2022/03/11/yusufeline-dev-trabzonspor-bayragi-6QCh.jpg)
Yusufeli Barajı ve HES suları altında kalacak Yusufeli ilçe merkezi için yapımı süren yeni yerleşim yeri yolları kapsamında 150 metre yüksekliği ve 685 metre uzunluğuyla Türkiye'nin en yükseklerinden olacak merkez viyadüğünün inşaatı devam ediyor.
![Yusufeli'ne dev Trabzonspor bayrağı - Resim: 2](https://img.haber3.com/rcman/Cw800h534q95gc/storage/files/images/2022/03/11/yusufeline-dev-trabzonspor-bayragi-y7H3.jpg)
Yusufeli Trabzonspor Futbol Okulunun sahibi Mustafa Çakmak, viyadüğe asılmak üzere 60 bin liraya 400 kilogram ağırlığında dev Trabzonspor bayrağı yaptırdı.
![Yusufeli'ne dev Trabzonspor bayrağı - Resim: 3](https://img.haber3.com/rcman/Cw800h535q95gc/storage/files/images/2022/03/11/yusufeline-dev-trabzonspor-bayragi-wrkK.jpg)
61 metre uzunluğunda ve 22 metre genişliğindeki bayrak, özel makara düzeneğiyle ilçedeki bordo-mavili taraftarlarca viyadüğün ayakları arasına çekildi. Mustafa Çakmak, AA muhabirine, koyu bir Trabzonspor taraftarı olduğunu söyledi.
![Yusufeli'ne dev Trabzonspor bayrağı - Resim: 4](https://img.haber3.com/rcman/Cw800h350q95gc/storage/files/images/2022/03/11/yusufeline-dev-trabzonspor-bayragi-KLNk.jpg)
Trabzonspor taraftarının diğerlerinden farklı olduğunu savunan Çakmak, "Biz eski maçları izlerken bile heyecanlanırız. 38 yıl sonra gelecek şampiyonluğu da farklı kutlayacağız." dedi.