'Galaxy S5'i alan büyük hata yapar!'

30 dakika suda kalan telefona rakipten uyarı geldi

'Galaxy S5'i alan büyük hata yapar!'

Samsung tanıtımını yaptığı yeni Galaxy S5 ile teknolojik evrim konusunda çıtayı biraz daha yükseltti. 1 metre suyun altında 30 dakika kalabilen telefon su geçirmez özelliği sayesinde duşta kullanılabilecek. (Habertürk)

1/ 12
'Galaxy S5'i alan büyük hata yapar!'

EN ÖNEMLİ ÖZELLİK PARMAKLA ÖDEME Galaxy S5’in kullanıcı ve sektör açısından getirdiği en önemli yenilik ise parmak izi okuyucusuyla PayPal ödeme sisteminin geçerli olduğu her yerde sıkıcı şifre prosedürünü ortadan kaldırarak hızlı ve nispeten daha güvenli bir alışveriş fırsatı sunması oldu. İçerisinde sadece parmak iziyle ulaşılabilen özel korumalı bölge oluşturulabilen, çok sayıda sensörle hem çevreyi hem de kullanıcının sağlığını izleyen telefon ekran görüntü kalitesi, bağlantı teknolojileri ve kamera becerileri bakımından önceki Galaxy S4 modelini geride bıraktı.

2/ 12
'Galaxy S5'i alan büyük hata yapar!'

Ancak Samsung hayranlarında bir coşku patlamasına neden olamadı. Şirket hayran kitlesini aylardan beri büyük bir devrime hazırlarken ortaya çıkan sonuç yeni bir evrimden fazlası değildi. Şaşırtıcı ürün ise telefon bölümünden değil takılabilir teknoloji ürünü Gear Fit saatiyle geldi.

3/ 12
'Galaxy S5'i alan büyük hata yapar!'

Samsung ve Apple gibi mobil iletişim sektörünün halen lideri durumundaki kuruluşlarını ürün tanıtımı adeta teknolojik olarak bir gövde gösterisine dönüşüyor. Şirketler tanıtımlar öncesi çoğunlukla bilinçli olarak basına sızdırdıkları bilgilerle ilgiyi sürekli canlı tutup, sır perdesi arkasında beklenti faktörünü en üst seviyeye taşıyor. Ancak bu beklenti zaman zaman şirketlerin aleyhine de çalışabiliyor.

4/ 12