En çılgın icatlar

Dünyanın gelmiş geçmiş en çılgın icatlarını bir araya getirdik.

En çılgın icatlar

Erkekler için yardımcı araç!

Küçük bir çocuk yarı dolu bir şişe ile ortalıkta dolaşıyor ve ne buluyorsa ağzına atıyorsa, bunun anlamı çocuğun emzirilmesi gerektiğidir. Eğer annesi işte ise görev doğal olarak babaya kalıyor; artık bu aygıt ile Japonlar bu soruna da bir çözüm bulmuşlar. Bu yapay emzirme 'aygıtı' sayesinde babalar çocuklarının ihtiyaçlarını giderebilecekler.

1/ 16
En çılgın icatlar

Filtreli 'Don'

Bu icadın mucitleri kendilerini insanlığın gelişimine adadıklarına tüm kalbimizle inanıyoruz. Peki, bir don niye havalandırmaya ihtiyaç duyar diye, düşünmeden de edemiyor insan. Gaz salınımı diye tanımlanan ve midede toplanan gıdaların, mide tarafından hazmı sırasında ortaya çıkan bilumum zararlı gazın anüs yoluyla dışarı atılması olayıdır. Eğer bu şekilde sorunlardan şikâyetçi iseniz belki de değiştirilebilir filtreli donu bir denemelisiniz.

2/ 16
En çılgın icatlar

Kafa Desteği

İşe gidip gelirken, yolda geçirdiğiniz uzun süre boyunca kafanız ağırlık yapmasın diye bu kafa desteğini halka açık ulaşım vasıtalarında kullanabilirsiniz. Ayrıca taşıttan indikten sonra desteği ikiye katlayıp, kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

3/ 16
En çılgın icatlar

Göğüs Çantası

Kimlerin bu şekilde bir çantayı takabileceğinin yorumunu size bırakıyoruz. Belki de kapkaç hırsızlığına karşı iyi bir tedbir olabilir.

4/ 16