Gmail'e yeni özellik geldi

Dünyanın en çok kullanılan e-posta servislerinden Gmail'de yeni bir özellik hayata geçiyor. İşte Google'dan yapılan o açıklama...

Gmail'e yeni özellik geldi

Dünyanın en çok kullanılan e-posta servislerinden biri olan Gmail için sürpriz bir gelişme yaşandı. Gmail'in sahibi olan Google'dan yapılan flaş açıklama, Gmail'deki yeni özelliği ortaya çıkardı. Bakın Gmail'de artık ne olacak?

1/ 5
Gmail'e yeni özellik geldi

Gmail'e gelen yüzlerce ve hatta binlerce e-posta, yer yer aranılan e-postanın bulunmasını hayli zorlaştırıyor. Bu sorunun farkında olan Google ile 'search chips' özelliğini hayata geçiriyor. Peki nedir bu özellik? Ne işe yarayacak?

2/ 5
Gmail'e yeni özellik geldi

Gmail'de arama yapmak isteyenler, arama çubuğuna konu veya herhangi bir kelimeyi yazmaları yeterli oluyor. Ancak 'search chips' işi bir adım öteye taşıyor. Kullanıcılar arama kısmına girdiklerinde sohbet, gönderilen tarih, e-postanın eki dahil pek çok filtreyi artık kullanabilecek.

3/ 5
Gmail'e yeni özellik geldi

Bu geniş arama opsiyonu ise Gmail bünyesinde aranan her şeyi çok daha kolay bir şekilde karşınıza çıkaracak. Ayrıntılı arama, aradığını daha hızlıca bulabilmenize de olanak verecek.

4/ 5