İşte Apple Store'daki en pahalı ürünler!

Therichest internet sitesi Apple.com'daki en pahalı ürünleri sıraladı

İşte Apple Store'daki en pahalı ürünler!

1) 'WILL Leather Goods' Portfolyo: 699,95 dolar Diz üstü bilgisayarınızı daha ilgi çekici bir çantayla mı taşımak istiyorsunuz? Macbooklar ve iPadler için özel olarak üretilmiş 'WILL Leather Goods' marka deri çanta tam size göre! 'Retro' adı verilen eski tarz ürünlerin moda olduğu şu günlerde eski bir evrak çantası görünümüyle iPad'iniz için ideal bir aksesuar!

1/ 11
İşte Apple Store'daki en pahalı ürünler!

2) G-Tech 2TB G-DOCK harici hard disk (Thunderbolt ile beraber), 699,95 dolar Günümüzde çok yer kaplayan müzik ve film dosyaları nedeniyle kullanıcılar bilgisayarları için ekstra harici hard disk satın alıyorlar. Bunlardan biri de G-Tech 2 TB G-Dock. 2 terabyte alanı ve saniyede 10 gigabyte dosya transfer hızı ile öne çıkan g-tech, ve yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri çağırabilme özelliğine de sahip.

2/ 11
İşte Apple Store'daki en pahalı ürünler!

3) Kilisiz iPhone 5S, 1.181 dolar Apple Store'da en düşük özelliklere sahip iPhone 5s'in fiyatı 649 dolardan başlarken, çeşitli konfigürasyonlar ve güncellemeler ile fiyatı 1.181 dolara kadar çıkabiliyor.

3/ 11
İşte Apple Store'daki en pahalı ürünler!

4) iPad Air, 1.438 dolar Gelişen akıllı telefonlarınya da diz üstü bilgisayarların yanında iPadler bir miktar 2. derece ihtiyaç olarak kalıyor. iPadler, akıllı telefonlar gibi kolay taşınabilir ya da arama yapılabilir ürünler değil. Ayrıca diz üstü bilgisayarların yaptıklarını yapamıyor, hızına erişemiyor. Yine de iPadler gerekebiliyor. Kitap okumak, film izlemek, internette gezinmek ya da bir toplantıda sunum yapmak için ideal. Apple Store'da 1.400 dolara kadar Apple'in yeni oyuncağı iPad Air bulmak mümkün.

4/ 11