için kaldı

Merve Öztopaloğlu'ndan Beşiktaş için yepyeni bir proje

Merve Öztopaloğlu'ndan Beşiktaş için yepyeni bir proje
Güncelleme:

İstanbul'da CHP'nin kalesi olarak bilinen Beşiktaş ilçesinde Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Merve Öztopaloğlu, başkan seçilmesi durumunda hayata geçireceği bir projeyi daha sosyal medya hesabından duyurdu.

Yaklaşan yerel seçimlerde CHP'nin kalesi konumundaki İstanbul'un Beşiktaş ilçesi için Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan CHP'li Merve Öztopaloğlu Beşiktaşlılara müjdeyi verdi.

CHP'den Beşiktaş için aday gösterilme şansı en yüksek 2 adaydan biri olan Öztopaloğlu Beşiktaş'ta sanata değer vereceklerini açıkladı.

Merve Öztopaloğlu resmi Twitter adresinden yaptığı paylaşımda "Tüm yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayarak Beşiktaş’ı paylaştığımız sokak hayvanlarımızı yuva sahibi yapmak için bir sahiplenme stratejisi oluşturacağız." sözünü verdi.

İşte Merve Öztopaloğlu'nun o paylaşımı:

 

Merve Öztopaloğlu kimdir ?

1982 doğumlu Merve Öztopaloğlu, CHP'li bir ailenin içinden geliyor. Liseyi FMV Işık Lisesi'nde okuyan Merve Öztopaloğlu, Bilgi Üniversitesi Hukuk fakültesini bitirdi, çok iyi derecede İngilizce biliyor.

13 yıldır CHP üyesi olan Öztopaltoğlu, Beşiktaş CHP İlçe ve İstanbul CHP İl Yönetiminde yönetici pozisyonunda görev aldı.

Gençlik yıllarından bu yana çok sayıda STK’da görev alan Merve Öztopaloğlu, 2014 – 2018 yılları arasında Beşiktaş Belediyesine Başkan Yardımcısı olarak çalıştı.

Merve Öztopaloğlu şimdiden CHP'nin Beşiktaş ilçesi için belediye başkanı adayı olmasına kesin gözüyle bakılıyor.