Seçim anketi Haberleri

Canlı yayında seçim anketi kavgası! Murat Gezici ve Ferhat Murat birbirine girdi Bir anket daha: Fark sadece ama sadece 0,6 puan!
Bir seçim anketi daha açıklandı: Fark 4,38 puan! ORC'nin 2'nci tur anketinde yüzde 5,2'lik ayrıntı 14 Mayıs seçimlerini bire bir bilen anket firması 2'nci tur anketini açıkladı Metropoll Araştırma da 2. tur seçim anketini yayımladı
Trump mı, Biden mı? Anket sonuçları açıklandı KONDA 36 ildeki 2. tur Cumhurbaşkanlığı seçim anketini açıkladı AK Parti'ye yakınlığıyla bilinen firma 2'nci tur anketini açıkladı Ünlü anketçiden 2'nci tur öncesi sürpriz açıklama Ünlü anketçi 2'nci tur tahminini ''bu iş bitmiş'' diyerek açıkladı AK Parti'nin kalesindeki 2. tur seçim anketi sonuçları açıklandı Bakan Soylu'nun ''anket mafyası'' dediği Bekir Ağırdır'dan 2'nci tur yorumu 2'nci tur seçimi anketinde Ankara'da kazanan değişti Çok konuşulan ORC anketiyle ilgili açıklama: Bile isteye yanıltmadık Bakan Soylu'dan ünlü anketçiye ağır suçlama: ''Bu adam bir mafya!'' 7 bölgenin seçim anketi güncellendi: Hangi bölge hangi adaya oy veriyor ? İşte son anket... Seçime 1 kala son anket... ''İlk turda biter'' çıktı! Bir seçim anketi daha: ''Seçimin sonucunu onlar belirleyecek'' Muharrem İnce çekildikten sonraki ilk seçim anketi Bir anket daha: ''İlk turda, 7,5 puan farkla bitecek'' KONDA Mayıs ayı seçim anketini açıkladı Bir seçim anketi daha açıklandı Son Cumhurbaşkanlığı anketinde fark 6 puana çıktı!