Eşini öldürüp yakınlarına mesaj atmış!

İstanbul Esenler'de boşanma aşamasındaki eşi Canan S.'yi öldüren Serdar S.'nin cinayet sonrası yakınlarına ''Canan öldü'' şeklinde mesaj attığı ortaya çıktı. Öte yandan öldürülen kadının ablası, 16 yaşındaki yeğeninin Serdar S.'nin kardeşleri tarafından istismar edildiğini iddia etti.

Olay, saat 00.30 sıralarında Turgutreis Mahallesi 514 Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, 3 yıldır boşanma aşamasında olduğu eşi Canan S. (37) ile sokakta tartışmaya başlayan Serdar S. (45), tartışmanın büyümesiyle yanında taşıdığı silahıyla eşine ateş etti. Canan S., yere yığılırken, Serdar S. olay yerinden kaçtı. Canan S., kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanan zanlı gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

"CANAN ÖLDÜ" DİYE MESAJ ATMIŞ 
Canan S.'nin ablası Ülkü U., katilin cinayet sonrası mesaj attığını söyledi. Ülkü U., "Dün akşam Serdar S.'ye bir telefon geliyor. Biri arıyor ve kardeşim hakkında kötü şeyler söylenmiş. Yeğenimin anlattığına göre, 'Babam duyduklarından sonra öfkesini yenemedi dışarıya silahını alıp çıktı' dedi. Taksim'de gezdiğini söylemişler. Sürekli birileri tarafından Serdar S.'ye kardeşimin arkadaşlarıyla birlikte olduğu fotoğraflar gönderiliyordu. Dün akşam da birilerinin dolduruşuna gelmiş. Büyük oğlu ile küçük oğlu yanındaymış onları evden atmış. Çocuklar da annelerinin yanlarına gidiyorlar. Sonra mahallede kendi aralarında tartışma oluyor. Silahla da kardeşimi vuruyor. Dün akşam bana mesaj attı. 'Canan'ı öldürdüm' dedi " diye konuştu.

"AMCALARI TARAFINDAN İSTİSMARA UĞRADI YEĞENİM"
Ülkü U., 16 yaşındaki yeğeni S.S'nin 10 yaşındayken Serdar S.'in kardeşleri Sezer S. (27) ve Gökhan S. tarafından istismar edildiğini bu nedenle boşanma davası açtıklarını öne sürdü. U., 3 yıldır devam eden davada Serdar S. hakkında uzaklaştırma kararı verildiğini de belirtti. Ülkü U., Serdar S.'in kızının istismar edildiği iddialarını kabul etmeyerek, eşinden boşanmak istemediğini iddia etti.

Canan S.'in ablası Ülkü U., "Sürekli tartışma ve kavga halindelerdi. Çözülmeyen bir sıkıntıları var. Kardeşim ayrılık kararı almıştı. Bunun öncesinde zaten yeğenim S.S. 10 yaşında Serdar S.'in kardeşi Sezer S. ve Gökhan S. tarafından istismar edilmişti. Amcaları tarafından istismara uğradı yeğenim. Yeğenim şu an 16 yaşına geldi. Aile evinde istismar ediliyor. Serdar S.'in evine gidip geldikleri için artık evde ne yaşandığını aile olarak sonradan öğrendik. Kardeşim bu haberi bize çok geç söyledi. Bu olayın ardından Ankara'da bir sığınma evine gitti. Ankara'da polis olan kuzenim ona yardım etti. Ardından çocuklar çocuk esirgeme yurduna verildi. Daha sonra oradan çıktı, polis olan kadın kuzenimin evinde kaldı. Bu süreçte boşanma kararı aldı. Sezer S. ve Gökhan S. cezaevine girdi. Yaklaşık 3 cezaevinde kaldıktan sonra serbest kaldılar. Sonrasında 3 yıl boyunca olaylar devam etti. Kıskançlık krizleri başladı. Uzaklaştırma kararı aldı. Çok kez şikayetçi oldu. Uzaklaştırma kararı vardı ve bunu suiistimal etti." dedi.

CENAZE TESLİM ALINDI
S.'in cenazesi otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Burada işlemleri tamamlanan S.'in cenazesi yakınlarına teslim edildi. Canan S.'in Samsun'da toprağa verileceği öğrenildi.

Sonraki Haber