Staj görüşmesine giden lise öğrencisine mide bulandıran taciz!

Konya'da 15 yaşındaki bir lise öğrencisi, staj yeri ayarlamak için gittiği mali müşavirlik ofisinde cinsel saldırıya uğradığı iddiasıyla şikayetçi oldu. Gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Kız meslek lisesinde muhasebe finansman bölümünde okuyan Ç.G., bir arkadaşının da staj yaptığı merkez Meram ilçesinde bulunan mali müşavirlik ofisine gitti. Burada bir süre bekleyen Ç.G., daha sonra staj yeri ayarlayacağını söyleyip çağırması üzerine mali müşavir M.Ş'nin (42) ofisine girdi. M.Ş., iddiaya göre burada genç kızı öptü ve ardından da üzerindeki kıyafetleri açıp cinsel saldırıda bulundu.

Yaşadıklarını bir süre kimseye anlatamayan Ç.G. durumu önce okuldaki öğretmenine anlattı. Sabah'tan Tolga Yanık'ın haberine göre öğretmen, 'Kız çocuğusun, adın çıkar' dedi. Ç.G. de daha sonra istismara maruz kaldığı ofiste staj yapan arkadaşına yaşadıklarını anlattı. Arkadaşının durumu polise anlatmasını söylemesi üzerine Ç.G. eve gelen polislere istismarı uğradığını söyledi. 

Ç.G. Çocuk İzleme Merkezi'nde verdiği ifadesinde yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Arkadaşımın staj yaptığı mali müşavirlik ofisine gittim. Arkadaşım ve mali müşavirin oğlu bir takım işler için dışarı çıktı. Ofiste çalışan diğer kişide erken çıkacağın söyleyip, gitti. Beni odasına çağırdı. Oturduğum yerde yanıma geldi ve 'Çok tatlısın beni tahrik ediyorsun' dedi. Çenemden tutup beni yanağımdan öptü. Ne yapıyorsun dedim, 'Kusura bakma abim kendime hakim olamadım' dedi. Bana 'Ofis kalabalık ama ben yine de seni alırım, çok seksisin' dedi. Kolumdan tutup üzerimdeki kıyafetleri çekiştirdi.  Cinsel bölgelerim açılınca ellemeye başladı. Öpmeye çalıştıkça onu ittim. Eylemine devam edince bağırıp yardım istedim" dedi.

Ses kaydı istismarı ortaya çıkardı
Hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini belirten M.Ş. ise kendisini iftira atıldığını ve bu nedenle Ç.G'den şikayetçi olduğunu söyledi. Ç.G'nin savcılığa verdiği ses kaydı ise adeta M.Ş'yi ele verdi.

Sonraki Haber