Müge Anlı'da mide bulandıran olay: ''Terbiyesiz adam, ahlaksız''

ATV ekranlarının gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bir kez daha Türkiye'nin kanını donduran iğrenç, mide bulandıran bir olay ortaya çıktı.

Müge Anlı'nın son bölümünde Lamia olayıyla ilgili son gelişmeler merak uyandırırken, stüdyoyu şoke eden olay yaşandı. Kayıp üvey kızını arayan S.'in, genç kızı yıllarca istismar ettiği ortaya çıktı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, B. ve F.'in stüdyoya geldiği yayında Müge Anlı, S.'e bağlandı. Müge Anlı ilk olarak "Gözünüz aydın. Kızlar bulundu" derken S. de "Teşekkür ederiz. Biliyorum" dedi. Bunun üzerine stüdyodan alkışlar gelirken Müge Anlı "Dur hiç alkışlamayın" dedi.

Devamında Müge Anlı "Gözünüz aydın S. Bey. Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin? Allah seni şaşırttı mı yanılttı mı, ne oldu? Sen bir de utanmadan nasıl bu kızları benim stüdyoma aramaya geldin terbiyesiz adam? Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde. Sen bu kızları bir de buraya nasıl aramaya geldin, ahlaksız. Nasıl aramaya geldin? Sen benim stüdyoma gelip bu kızları nasıl aramaya geldin? Hangi akla hizmet? Sen bunu savcıya söyleyeceksin, hakime söyleyeceksin. Sen nasıl bu kızları hem bu kadar istismar edip hem nasıl bu stüdyoya gelip ararsın ya?" dedi.

S. "Ben kimseye öyle bir şey yapmadım" derken Müge Anlı "Gözüme mi inanacağım sana mı inanacağım. Elimde bütün videoların elimde." şeklinde konuştu. Bunun üzerine S. "Ben çıkacağım, dayanamayacağım" deyince Müge Anlı "Niye çıkacaksın gayet de güzel otur orada. Hala yapmadım deme gözüme mi inanacağım sana mı inanacağım. Elimde bütün görüntülerin elimde" dedi.

Bunun üzerine S. "Ha videolar var ama videolar gerçek mi onu bilsin. Ben neredeyim beni uyutup da yaptıklarına mı söyleyeceğim." deyince Müge Anlı "Hadi oradan. Ben 34 yıllık televizyoncuyum. Sen televizyonun düğmesini açmasını bilmezken ben televizyon programı yapıyordum beyefendi ben nesi montajdır neyi kurgudur kusura bakma anlayabilirim." ifadelerini kullandı.

S. ise "Ha montaj değil onlar. Hepsi gerçek. Ama bak bakalım bir kere benim kılım kıpırdıyor mu? Beni uyutarak istediklerini yaptılar bana" dedi. Bunun üzerine Müge Anlı da F. de "Gayet de kıpırdıyor" dedi.

Bunların üzerine F. "14 yaşımızdan beri bize tecavüz ediyor bu adam. İkimize de aynı şekilde. Müge Abla artık sen bizi kurtarırsın bunun zulmünden. Bize satırla saldırıyordu. Sürekli bizi dövüyordu" şeklinde konuştu. Anlı ise "Hiç merak etmeyin" diye yanıt verdi.

Sonraki Haber