AK Parti mitingi diye bakın hangi partinin mitinginin fotoğrafını kullandılar

AK Parti Gaziantep Şehitkamil İlçe Başkanlığı'nın sosyal medya hesabında, DEVA Partisi'nin mitinginde çekilmiş bir fotoğraf kullanıldı.

AK Parti Gaziantep Şehitkamil İlçe Başkanlığı, DEVA Partisi'nin Gaziantep mitinginde çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Şehitkamil AK Parti İlçe Başkanlığı'nın resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Gaziantep belediyelerimizin elinin değdiği her yer güzel. Gazi şehrimiz günden güne daha çok büyüyen ve daha çok güzelleşen şehir” denildi. Paylaşım, daha sonra İlçe Başkanlığı tarafından silindi.

Sözcü'den Ahmet Kaya'nın aktardığına göre, paylaşıma ayrıca kentin çeşitli bölgelerinde yapılan köprülü kavşakların fotoğraflarının yanı sıra, DEVA Partisi'nin 20 Mayıs'ta İstasyon Meydanı'nda yaptığı mitinginde çekilmiş bir fotoğraf da kullanıldı.

DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Avukat Ertuğrul, AK Şehitkamil İlçe Başkanlığı'nın paylaşımına, “AKP Şehitkamil İlçe Başkanlığı GaziantepYaptı etiketine partimizin Gaziantep mitingine ait görüntüleri kullanmış. Kalabalık miting görüntülerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. İhtiyacınız olan diğer fotoğraflar için gaziantepdeva hesabını takibe alın” yorumu yaptı. 

Sonraki Haber