Ali Babacan'ın imzası sosyal medyayı salladı: ''Davutoğlu koluna vurmuş gibi''

Altılı Masa liderlerinin imzaladığı ortak metinde DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın imzası dikkat çekti. Sosyal medyada Babacan'ın imzası için esprili paylaşımlar yapıldı.

6'lı Masa 12. toplantısında ortak aday konusunda uzlaşma sağladı. Toplantı sonrasında yapılan ortak açıklamada adayın pazartesi günü açıklanacağı belirtildi.

Metinde şu ifadeler yer aldı:

"Millet İttifakını oluşturan siyasi partilerin genel başkanları olarak 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak Cumhurbaşkanı adayımız ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaşmış bulunuyoruz. Genel başkanların partilerinin yetkili kurullarını bilgilendirmeleri sonrası nihai açıklamayı 6 Mart 2023 tarihinde kamuoyu ile paylaşmak üzere Saadet Partisi'nin ev sahipliğinde tekrar bir araya geleceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz."

BABACAN'IN İMZASI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

6 genel başkanın imzasının bulunduğu metinde DEVA Parti lideri Ali Babacan'ın imzası dikkat çekti. Babacan'ın imzasını gören sosyal medya kullanıcıları esprili yorumlarda bulundu.İşte o paylaşımlar:

- Babacan paraf atmış, sayılmaz.

- Bu nasıl imza böyle ya? Tam imzalayacakken Davutoğlu kolunu vurmuş gibi!

- Babacan'ın imzası 'fake', sonra inkar edecek bence.

- Ali Babacan imza niyetine sağ böbreğini çizmiş.

- Ali Babacan imza atarken biri önünden çekmiş kağıdı sanırım. 

Sonraki Haber