MasterChef All Star’da elenen isim belli oldu

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef All Star'da dün gece oynanan eleme oyununda yarışmaya veda eden isim belli oldu.

Ekranların sevilen yarışması Masterchef All Star'da dün gece eleme heyecanı yaşandı. Kerem, Sergen, Tahsin, Metin, Kıvanç, Esra'nın yer aldığı eleme potasına önce Tolga da katıldı.

Masterchef All Star'da eleme adayları ilk olarak yaratıcı tabaklar yaptı. Yarışmacılara yaratıcı tabakları için, ördek göğsü ve firik verildi. Gecenin en başarılı tabağını yapan yarışmacı Metin oldu. İlk turdan yeni haftaya geçen diğer isimler Tahsin ve Kıvanç olarak açıklandı.

İkinci tura kalan yarışmacılar elenmemek için Danilo şefin 'Puantiye' isimli tabağını yaptı.

Danilo şefin tabağını en iyi yapan isim Tolga olurken, Tolga'dan sonra gecenin en iyi tabağını yapan isim Sergen olarak açıklandı.

Ancak gecenin en az başarılı tabağını yaparak Masterchef All Star yolculuğunun sonuna gelen yarışmacı Kerem oldu ve Kerem yarışmaya veda etti.

Kerem veda konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"Şef son tabağa kadar şeftir. Masterchef All Star benim için burada sona erdi. Üzüldüm tabii ki. Burası kurtlar sofrası, buranın psikolojisi de gerçekten çok zor. Bulunduğum süre içerisinde 12 kilo verdim. Barbaros ya da Esra kazanır." 

Sonraki Haber