MasterChef'te ağlatan veda... Elenen isim belli oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan ve adım adım finale giden MasterChef All Star'da Dilara, Alican, Batuhan, Barbaros, Hasan ve Esra'nın potada olduğu dün akşamki eleme gecesinde yarışmaya veda eden isim belli oldu.

MasterChef All Star'da dün akşamki eleme gecesinde bir isim daha yarışmaya veda etti.

İlk kez 6 kişilik oynanan eleme oyununun ilk etabında Barbaros, Esra ve Hasan elemeden kurtulurken, ikinci etaba kalan Dilara, Esra, Batuhan ve Alican ise Şef Danilo Zanna'nın 'Linguistica' adlı tabağını yaptılar.

 Gecenin sonunda ise tabağını en başarısız yapan isim Alican oldu. Tabağını yaparken de bir talihsizliğe uğrayan Alican Sabunsoy, Masterchef All Star'ın 17. olarak yarışmaya veda etti.

 Somer Şef'in Alican için 'Senin herkesten ayrı olarak bir mücadelen var. Bir de hastalığınla mücadele ediyorsun. Stresten uzak durman gerekirken daha da mücadele ediyorsun. bu da hırsını gösterir' cümlesi yarışmacı ile ilgili dikkat çeken bir detay oldu.

 

Mehmet Şef Alican hakkında yaptığı konuşmada "Biz seni saygınla biliyoruz. Verdiğimiz tüm kurallara harfiyle uygulayan beyefendisin. Bir rahatsızlığın var mütevaziliğinden acı çeksen de bize söylemedin arkadaşların söyledi adam gibi adamsın seni böyle yetiştiren ailene de selam olsun. " dedi.

Alican "Beni çok güzel ifade ettiniz. Mümkün olduğunca güzel izler bırakmak için görevimi tamamladım. Bu ülkenin hedefini bilen gelecek nesillere yol verebilecek insanlara ihtiyacı var ufak bir katkımız olduysa ne mutlu bana. Hatam olduysa af ola sizler benim başımın tacısınız " dedi.

Ayrıca Alican'ın elendiğini öğrenen en yakın arkadaşı Cemre'nin yaşadığı büyük üzüntü yüzüne böyle yansıdı.

Sonraki Haber