Survivor All Star'da elenen isim belli oldu

Survivor All Star'da eleme heyecanı sona erdi. Yarışmacıların son damlasına kadar mücadele ettiği gecede adaya veda eden isim şaşırttı...

Survivor All Star'da eleme adayları arasında yapılan eşleşmelerin arasından potada yer alan isimlerden biri adadan gidecek olan isim olarak seçildi. Kıyasıya rekabetin sürdüğü gecede elenen ismi arkadaşları gözyaşları ile uğurladı. 

Düelloların ilk turunda kaybeden isim Dora oldu, ikinci turda ise Hakan oldu. Yeniden sahada çıkan ikilide kazanan taraf Hakan oldu. Böylece adaya veda eden isİm Dora oldu. Dora, yaptığı açıklamada elenmeyi beklemediğini söyleyerek şaşkınlığını ifade etti. Böylece All Star'da elenen 7. isim olmuş oldu.

Survivor'dan elenen Dora, "Arkadaşlardan daha geç dahil oldum. Daha tam açılamadım finallerdeki odağı tam çözemedim başa baş girişlerde tam konsantrasyonu sağlayamadım. Bu da ilk düelloma sirayet etti. Bir uğrayıp gitmiş gibi oldum. Açıkçası bu akşam eleneceğimi hayal bile etmemiştim. Mustafa Kemal'le oyunum zaten rüzgar gibi geçti diyebilirim. Belki atışı sonradan çözdüm. Başaramadığım çok şey var. Survivor'da şans denen birşey var bunun en büyük örneği de Hakan Hatipoğlu'dur zaten. Eline sağlık emeğine sağlık , ben başaramadım. Arkadaşlarıma da bundan sonraki Survivor hayatlarında başarılar diliyorum." dedi.

MAVİ TAKIMA YENİ TRANSFER

Acun Ilıcalı tarafından mavi takıma gelecek yeni isim açıklandı. Batuhan Karacakaya Survivor kadrosuna dahil oldu. Yeni bölümde gelecek olan bu isim Batuhan Karacakaya oldu.

Sonraki Haber