Ünlü şarkıcıdan Altın Kelebek'e çok ağır gönderme

Şarkıcı Murat Boz, dün düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni'nde "En İyi İnternet Dizisi" ödülünün, kendisinin başrolünü oynadığı "Zeytin Ağacı" dizisine değil de "Dünyayla Benim Aramda" dizisine verilmesine göndermede bulunarak "Dizimize en anlamlı ödülü dünyanın her yerinden bizi milyonlarca saat izleyen seyircilerimiz verdi" dedi.

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının 'en iyilerini' izleyici oylarıyla seçen Altın Kelebek Ödülleri'nin 48'incisi dün düzenlendi. Gecede "En İyi İnternet Dizisi" kategorisinde ödüle layık görülen dizi "Dünyayla Benim Aramda" oldu.

Ödülün açıklanmasının ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Murat Boz, Tuba Büyüküstün ile birlikte başrolünü üstlendiği "Zeytin Ağacı" dizisi yerine "Dünyayla Benim Aramda" dizisine ödül verilmesine imalı bir paylaşımla sitem etti.

 'EN ANLAMLI ÖDÜLÜ SEYİRCİLERİMİZ BİZE VERDİ'

Murat Boz, dizinin kapak fotoğrafını koyarak İngilizce yaptığı paylaşımda "Dizimize en anlamlı ödülü dünyanın her yerinden bizi milyonlarca saat izleyen seyircilerimiz verdi. Bu yüzden bizimle olduğunuz ve bizi desteklediğiniz için tekrar teşekkür ederiz, size minnettarız" mesajını yayımlayarak ödül törenine gönderme yaptı.

Sonraki Haber