''Dani Alves Galatasaray'daydı''

Ahmet Özdoğan, “Biz göreve gelseydik, şu anda Dani Alves Galatasaray’daydı” dedi.

Galatasaray’ın eski yönetim kurulu üyesi ve son seçimlerde başkan adayı olan Prof Dr Ahmet Özdoğan, “Biz göreve gelseydik, şu anda Dani Alves Galatasaray’daydı” dedi.

DANI ALVES GARANTİYDİ, IBRAHIMOVIC’İ DE BİR PROJE OLARAK GETİRECEKTİK
 
Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Özdoğan, “Biz göreve seçilseydik, Galatasaray’ın sağ beki Dani Alves olacaktı. Menajeriyle her konuda anlaşmıştık. Galatasaray’ın adı geçtiği zaman her şey durur. Galatasaray dünyada bir markadır. Dani Alves teklifimizi kabul etti. Yönetime gelseydik. Şu anda bizimle çalışıyor olacaktı. Bu önemli yıldızları almak gerekir. Ayrıca Galatasaray, İbrahimovic ve bu ayardaki oyuncuları transfer etmeli. Ben buna da işaret etmiştim. İbrahimovic transferini bir proje olarak yapabilirdik. Sene de bir tane böyle yıldızı transfer edebilirsiniz. Ama ağırlıklı olarak 18-20 yaşında oyuncuları almak zorundasınız. Ancak böyle geleceği yatırım yapıp dünyanın en iyi takımları ile yarışabilirsiniz” şeklinde konuştu.   
 
BARCELONA VE REAL MADRİD’LE YARIŞAN BİR KULÜP

 
Prof.Dr Özdoğan, “Galatasaray, Türkiye’deki kulüplerle değil. Yurtdışında Barcelona, Real Madrid, Chelsea ve Bayern Münih gibi kulüplerle mücadele etmenin yolunu açmalıdır. Taraftar çok büyük gelir getiriyor. Bize her şeyi yapıyor. 18-20 yaş arasında her sene iki tane çok ciddi genç futbolcu alacaktık. 3 sene içerisinde 6 futbolcu alacaktık ve 5 sene içerisinde Real Madrid ve Barcelona ile nasıl mücadele eder hale gelmeye çalışacaktık. Bunları yapmadan bu takımlarla mücadele etmenin imkânı yok. Bu büyük takımlar 30 yaşın üstünde futbolcu almıyor. Biz taraftarımızın verdiği büyük destekle, buradan gelen kaynakla bu temeli oluşturacaktık. Şu anda bunun yapıldığını görmüyorum” dedi.

Sonraki Haber