İşte Alves'in yeni takımı !

Dani Alves Juventus ile önümüzdeki sezon için anlaştığını resmen açıkladı.

Barcelona ile yollarını ayıran Dani Alves, İtalyan SportsItalia kanalına yaptığı açıklamada Juventus ile anlaştığını resmen açıkladı.
 
İtalyan kanalına yaptığı açıklamada Barcelona’dan ayrılma nedeninin herhangi bir anlaşmazlık olmadığını söyleyen Dani Alves, “Sevilla ve Barcelona’da kazanılabilecek herşeyi kazandım. Şimdi Barcelona dışında bir yerde birşeyler denemek istediğime inandım. Ben yine mutluyum. Barcelona’dan ayrıldım ama kalbim de biryandan onlarla” şeklinde konuştu.
 
Alves yeni bir maceraya atılacağını söyleyerek, “Değişiklik yapma zamanı geldiğine inandım. Şimdi İtalya ve Juventus’ta Avrupa’nın zirvesine çıkmak istiyorum” sözlerini kullanarak kendi ağzından ilk kez Juventus ile anlaştığını duyurdu.
 
WHATSAPP RESMİ SİYAH BEYAZ OLDU!
 

Brezilyalı sağ çizgi oyuncusu Dani Alves ile röportaj gerçekleştiren muhabir Michela Russo, ilginç bir detayı da programın izleyicileri ile paylaştı. Russo, Dani Alves’in Whatsapp uygulamasında Juventus’un renkleri olan siyah-beyaz bir şapka ve tişört giymiş bir karesini kullanmaya başladığı bilgisini iletti.

Sporcope

Sonraki Haber