AK Partili adaydan skandal seçim vaadi

This browser does not support the video element.

AK Parti'nin Konya Akşehir ilçesi Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, seçilmeleri durumunda kendilerine destek verenlere hizmet edeceklerini belirterek "Bizimle beraber yürüyen insanlara ayrıcalık gösteririz" dedi.

AK Parti tarafından Konya Akşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Yusuf Kahraman, dün katıldığı toplantıda tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu.

Kahraman, "Siyaset herkes hizmet edecek ama kendine destek verenlere, iktidar yapanlara da daha fazla hizmet edecek. Bu bizim şiarımız, kim ne derse desin. Bizimle beraber yürüyen insanları ayırırız, ayrıcalık gösteririz" dedi.

Husiler, Yunan gemisini böyle batırdı Kıbrıs'ta ''Hadise'' çıktı... Yavru Vatan'da yer yerinden oynadı Yabancı uyruklular ortalığı savaş alanına çevirdi Türkiye'de bir tarihi keşif daha: 3 bin 300 yıllık tablet bulundu Salda gölünün ortasında can pazarı: Genç kız böyle kurtarıldı 43 ilin geçiş güzergahı yine kilitlendi Kırmızı ve turuncu kategorideki hainlere ölümcül darbe kamerada İstanbul'da rehine krizi: Çocuğunu camdan sarkıttı Özgür Özel'den Yılmaz Özdil'e çok ağır sözler