Ebru Eğinlioğlu

eeginlioglu@gmail.com
TÜM YAZILARI
Şeriattan kaçıp Türkiye'ye sığınan İranlı Mehri'nin var olma mücadelesi…. İran'dan şeriattan kaçıp Türkiye'ye sığınan İranlı Mehri R. Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu'nun sorularını yanıtladı.
''Büyükada olası İstanbul depremine çok yakın bir yerde tsunami görebilir!'' Jeofizik Mühendisi Sarper Celasun Marmara’yı bekleyen tehlikeyi Haber3com yazarı Ebru Eğinlioğlu'na açıkladı: ''Büyükada olası İstanbul depremine çok yakın bir yerde tsunami görebilir!'' Merkez Bankası kârlıyken döviz sattı, şimdi zararda yine döviz satıyor Eski Sağlık Bakanı Yıldırım Aktuna ve tiyatro sanatçısı Zeliha Berksoy’un oğlu Oğul Aktuna Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu'nun sorularını yanıtladı. Cenk Yağmur Saygılı: ''İsa'ya iman ettiysen cennete gideceksin'' Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu Türk basınında görmeye alıştığımız "Hristiyanlıktan Müslümanlığa geçti" haberinin tam tersini yaşatan Gaziantepli Cenk Yağmur ile konuştu: "Cenk Yağmur Saygılı 1986 Gaziantep doğumlu bir Türk genci. Genelde hep başka dinlerden Müslümanlığa geçen insanları okuduk. Onun hikayesi ise tam tersi olmuş...."
''Üçü bir arada konsepti çöp kahvelerden oluşuyor'' Onlarca baristaya mentorluk yapan uluslararası sertifikalı barista Sam Çeviköz Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu'na konuştu: ''Üçü bir arada konsepti çöp kahvelerden oluşuyor'' 2021 Best Modeli Batuhan Boz: ''Ben de uygunsuz teklifler aldım!'' 2021 Best Modeli Batuhan Boz Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu'na konuştu: Evet şaibeler doğru, ben de uygunsuz teklif aldım reddettim ama dereceye de girdim. Sen de benim bazı şeyleri çok iyi yaptığımı duydun mu ? Best Model yarışmasındaki skandal iddialar gündemdeki yerini korurken, yarışmaya 2015 yılında katılan Arda Büyük, Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu'nun sorularını yanıtladı. Hayta Yollarda 150 Dolar ile Dünya Turu'na Çıktı Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu, cebinde sadece 150 dolar para ile dünya turuna çıkan "Hayta" ile konuştu... Kim bu Angara Bebesi? Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu sordu komik şakalarıyla tanınan Ankara' lı youtuber ''Angara bebesi'' yanıtladı. ''Tek yakalı ceket modelini Versace benden sonra yaptı '' Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu sordu Türkiye'nin "Zeki Müren'in modacısı" olarak tanıdığı ünlü modacı Muzaffer Çaha yanıtladı... ''30 yıllık emeklilik parasını vizon mantoya yatırdı'' Bülent Ersoy'un ve ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu'nun kürkler magazin gündeminden "hayvan hakları" başlığıyla Türkiye gündemine taşınınca Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu konuyu "bir bilene" babadan yetişme kürkçü Yücel Gülbalkan'a sordu. Reis Çelik: ''Kendimi hep İstanbul'a pencereden girmiş biri olarak gördüm'' Haber3.com yazarı Ebru Eğinlioğlu sordu; "karlı kışlı doğu filmlerinin, ezilmişliklerin, çocuk gelinlerin, sürgünde kalmışların, dile gelmemiş acıların sesi, Ardahanlı senarist, film yönetmeni" Reis Çelik yanıtladı... Can Yaman İtalyanca bildiği için tuttu!  Yapımcı Aytaç Ağdağ ile Pandemi Sürecinde Sinemayı Konuştuk..... Aytaç... Erkan Çelik: ''Gerçek aşkı henüz bulmadım'' Seda Sayan ile yaşadığı ve yaklaşık 6 yıl süren ilişkisiyle tanınan söz yazarı Erkan... Yeni yıla girerken Yeni yıl gerçekten hayatımıza yenilikler getirecek mi? Bunda bizim katkımız olacak mı...