İstanbullu araç sahiplerine yüzde 50 indirim müjdesi

İstanbul'da İSPARK P+D otoparklarına araçlarını park edip toplu taşımaya İstanbulkart ile devam edenler otopark ücretlerinde %50 indirim alacak.

İstanbulkart sahiplerine özel başlatılan İstanbul Sepeti kampanyası kapsamında otopark ücretlerinde %50 indirim uygulanacak.

İstanbul Sepeti kampanyası, İstanbulkart sahibi herkesi ilgilendiriyor. İSPARK P+D otoparklarına araçlarını park edip toplu taşımaya İstanbulkart ile devam edenler otopark ücretlerinde %50 indirim alacak.

İNDİRİMİN GEÇERLİ OLDUĞU OTOPARKLAR:

Yenikapı Spor ve Kültür Merkezi PD Açık Otoparkı (Fatih)
Feshane PD Açık Otoparkı (Eyüpsultan)
Merter Metro PD Açık Otoparkı (Güngören)
Büyükçekmece Metrobüs Durağı Yanı PD Zemin Altı Otoparkı
Çekmeköy Metro PD Zemin Altı Otoparkı
Soğanlık Metro PD Açık Otoparkı (Kartal)
Kirazlı Metro Durağı PD Açık Otoparkı (Bağcılar)

İSTANBULKART KAMPANYASI DETAYLARI:

Kampanyaya katılmak için İstanbulkart Mobil'in "Kişisel Bilgiler" bölümüne plakanızı eklemeniz gerekmektedir. Plaka ekleme işlemi sırasında açık izin verilmesi ve kampanya sırasında onaylanması gerekmektedir. Yetkilendirmeyi devre dışı bırakan kullanıcılar kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için otopark ödemesini İstanbulkart ile yapmanız gerekmektedir. Ulaşım geçişi yapan kullanıcı ile plakanın ekli olduğu kullanıcı aynı kişi olmalıdır. Otoparkınızdan otopark ücretinin ödenmesine kadar geçen süre 24 saati geçmemelidir. Koşulların sağlanması durumunda toplu taşıma kullanımı park saatleri dışında gerçekleşmelidir.

Kampanya seçili İSPARK P+D otoparklarında geçerlidir: Yenikapı Spor ve Kültür Merkezi Otoparkı, Feshane P+D Açık Otopark, Merter Metrosu P+D Otoparkı, Kirazlı Metro İstasyonu P+D Otoparkı, Büyükçekmece Metrosu Açık Otoparkı, Soğanlık Metrosu Açık Otoparkı, Çekmeköy Metro Otoparkı P+D.

Kampanyadan yararlanabilmek için açık onay seçeneğinin etkinleştirilmiş olması ve kampanyaya katılım öncesinde en az bir ticari elektronik ileti izni verilmesi gerekmektedir. Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’den ya da istanbulkart.istanbul adresindeki profil sayfasından düzenlenebilir. Plaka ekleme açık rızası İstanbulkart Mobil’den izinlerim kısmından düzenlenebilir.

Kişiselleştirme işlemini yapmak, açık rıza ve ticari elektronik ileti izinlerini en kolay şekilde düzenlemek için İstanbulkart Mobil’i indirebilirsiniz.

Sonraki Haber