adidas Swim&Beach Koleksiyonu

adidas Swim&Beach Koleksiyonu

adidas, canlı renkleri ile plajlarda fark yaratacak olan yeni Swim&Beach ürünleri ile şıklığı ve rahatlığı bir araya getiriyor. Canlı renkleri ile göz alan koleksiyonu, bu yıl daha da zenginleşen çok çeşitli aksesuarlar, çantalar, şapkalar, terlikler tamamlıyor. Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Stella McCartney’nin imzasını taşıyan adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu ise şıklığından plajda da vazgeçemeyenlerin tutkusu olacak.

1/ 42
adidas Swim&Beach Koleksiyonu

adidas Swim&Beach Koleksiyonu plajlara canlı renklerin enerjisini, şıklığı ve rahatlığını getiriyor. Maviden yeşile, kırmızıdan mora çok çeşitli renklerin en güzel tonlarını yansıtan koleksiyonda, siyah ve beyazın klasik havasından vazgeçemeyenleri sevindirecek tasarımlar da yer alıyor.

2/ 42
adidas Swim&Beach Koleksiyonu

Hızlı kuruyan kumaş teknolojisi, adidas Swim&Beach Koleksiyonu’nun sunduğu konforun temelini oluşturuyor. Bu teknoloji ile üretilen bikini ve mayolar kadınların plaj giysileri içinde her zaman rahat olmalarını sağlıyor.

3/ 42
adidas Swim&Beach Koleksiyonu

adidas by Stella McCartney Swim Koleksiyonu ise, dünyaca ünlü tasarımcı Stella McCartney’nin klasik çizgilerini taşıyor. McCartney’nin adidas koleksiyonlarında göze çarpan sade ve modern tasarım anlayışı bu koleksiyonuna da hakim.

4/ 42