Bu yaz plajlarda LC Waikiki rüzgarı esecek

Bu yaz plajlarda LC Waikiki rüzgarı esecek

Fark yaratan tasarımları ile modaya öncülük eden LC Waikiki, 2012 Swimwear koleksiyonunu yaz heyecanı taşıyanların beğenisine sundu. Çiçek desenleri bikinilerden, boncuk detaylarına, egzotik desenli erkek şortlarından, feminen çizgilere kadar yaza damgasını vuracak bikini, mayo, şort ve aksesuarlar LC Waikiki mağazalarında sizleri bekliyor…

1/ 19
Bu yaz plajlarda LC Waikiki rüzgarı esecek

Rengarenk bir sezona merhaba diyen LC Waikiki Swimwear koleksiyonunda neon renkler meyve baskıları ile süslenirken, tropik desenler de eğlenceli çizgilerle harmanlanıyor. 2012 yazında ses getirecek tasarımlara imza atan LC Waikiki plaj aksesuarlarıyla da göz dolduruyor. Bikini, mayo ve şort desenleriyle takım olarak tasarlanan plaj havluları, çanta, terlik ve şapkalarıyla LC Waikiki Swimwear koleksiyonu bu sezon da dünya modasını plajlara taşımaya devam ediyor.

2/ 19
Bu yaz plajlarda LC Waikiki rüzgarı esecek

LC Waikiki’de 70’ler esintisi

Lacivert, kırmızı, beyaz ve yeşil renklerden oluşan marine çizgileri 70’li yılların esintileriyle “St. Tropez” temasında buluşturan LC Waikiki, elbise mayolar, puantiye ve çizgilerle geçmişi bugüne taşıyor. Gümüş aksesuarların rahatlığa şıklık kattığı “Bora Bora” temasında ise çiçek desenlerini ön plana çıkaran LC Waikiki; siyah, beyaz ve fuşya renklerindeki mayo ve bikinilerini bir örnek aksesuarlar ile kombinliyor. Feminen kadının şıklığını yansıtan “Jungle” temasında ise leopar ve yılan desenleri farkını ortaya koyarken, altın rengi detaylar ve baskılı parıltılarla süslenmiş bikini ve mayolar, leoparın cazibesini taşıyan plaj havlusu ve terliklerle taçlanıyor.

Erkeklerde ise klasik çizgileri sorbe renklerle birleştiren tasarımları ön plana çıkaran LC Waikiki, desenlerle uyumlu havlu ve terlikleriyle de kendinden emin erkeklerin çizgisini yansıtıyor.

3/ 19
Bu yaz plajlarda LC Waikiki rüzgarı esecek

XSIDE’ın trendy çizgisi plajlara uzandı

Enerjisi yüksek XSIDE kızlarına yazı tam anlamıyla hissettirecek olan “Candy Pop” temasında fresh renkler ön plana çıkarken, meyve baskıları, multicolor çizgiler ve çiçek baskıları da sımsıcak bir yazı müjdeliyor. Fırfır detaylar, çizgili boncuklar, ekose desenler ve meyve şeklindeki metal aksesuarlarla süslenen bikini ve mayolar; deniz mavisi, limon sarısı, mint yeşili ve pembe tonları ile raflarda yerini alıyor. Afrikalı ruhunu yaşatan “Ivory Coast” temasında etnik detayları koleksiyonuna yansıtan XSIDE; parlak kumaşlı bikiniler, püsküller ve tahta boncuklarla turuncu, kahve ve bronz renklerini plajlara taşıyor. Straplez kesim fırfırlı mayolar, mayokiniler, çizgiler ve puantiyelerle “Paradise” temasında parlak lacivert, kırmızı ve cobalt mavisi gibi renkleri buluşturan XSIDE, trendy tasarımlarına aksesuarların gücünü de eklemeyi ihmal etmiyor. Enerjisi yüksek ve dinamik olanlar için “Tropikal” temasını tasarlayan XSIDE, siyah, turkuvaz, fuşya ve mor gibi renkleri lazer kesimli mayolar, straplez modeller ve boncuklu bikinilerde bir araya getiriyor.

Sörfçü şortlardan vazgeçemeyen trendy erkekler için de egzotik desenleri tasarımlarına işleyen XSIDE, eğlenceli çizgisini yansıttığı aksesuarlarıyla da rengarenk bir yaza davetiye çıkarıyor.

4/ 19