Çocuklarla tatil için en iyi 10 öneri

Çocuklarla tatil için en iyi 10 öneri

Club Voyage-Sorgun

Otel, çocukların rahatı ve eğlencesi için eksiksiz hazırladığı çocuk köyünde 10:00-12:30 ve 14:30-17:00 saatleri arasında sinema saati, oyunlar, dondurma saati, özel animasyonlar, özel doğum günü partileri gibi aktiviteler düzenliyor. Ayrıca çocuk parkı, 2 adet çocuk havuzu, uyuma odası, oyun odaları, öğle-akşam yemeği verilebilen özel çocuk büfesi, mini disco, profesyonel ve animasyon ekibi ile yönetilen çocuk köyü (04-12 yaş grubu için) bulunuyor. Bunların yanı sıra aquapark, lunapark, go-kart, bowling bölümleri var. Tesiste 13-16 yaş grubu da unutulmamış… Kendi yaş gruplarıyla bir araya gelebilecekleri, aktivite ve eğlencelerin yapıldığı “Teenager Kulübü” faaliyet gösteriyor. Ayrıca ara kapılı aile odaları yer alıyor. Ücretli olarak bebek bakıcısı temin ediliyor. Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 130 YTL.’den başlayan, Haziran ayında da 150 YTL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.

1/ 11
Çocuklarla tatil için en iyi 10 öneri

Lykia World-Fethiye:

Lykia World’de, 22.000 m.² alan üzerine kurulu, 09:00–18:00 saatlerinde tamamen çocuklara özel hizmet veren “Çocuk Cenneti” bulunuyor. Çocuk cennetinde; toplam 8 açık havuz, 20 kaydırak, bebek plajı (özel havuz), kum havuzu, palyaço duşlar, su atış topları, asma köprüler, sirk arabaları, makyaj odalı çocuk tiyatrosu, hobi / sanat atölyesi, judo merkezi, voleybol, futbol, kaykay, paten pisti, plaj futbolu, trambolin, masa tenisi alanları ve çocuk restoranı yer alıyor. Birçok aktivitenin yapıldığı çocuk cennetinde; göbek dansı, aerobik, akrobasi, hokkabaz etkinlikleri de var… Bunların dışında ücretli çocuk kursları (Yüzme, sörf, tenis, golf, judo, dans, futbol, okçuluk) imkanı bulunuyor. Hazine Adası, Korsan Ormanı ve Gizli Mağaralar gibi özel oyun alanlarının olduğu bölüm küçük maceracılar için eşsiz eğlenceler sunuyor… Yaş gruplarına özel kulüpler de faaliyetlerini sürdürürken, misafirler belirli saatlerde ücretsiz olarak çocuklarını bırakabiliyorlar. Mini Club (3-13 yaş), Snoopies Club (3-6 yaş), Jokers (6-9 yaş), Kids ( 9-12 yaş), Baby Club ( 6 ay – 3 yaş) tesiste faaliyet gösteriyor. Baby Club’ta biberon strelizasyonu ve mama hazırlanması için 24 saat açık mutfak, bebek telefonu, bebek arabası, bebek yatağı ve ücret karşılığı bebek bakıcılığı hizmeti bulunuyor. 01-06 Temmuz tarihleri arasında, Geleneksel Çocuk Festivali bulunan Lykia World’de; çocuk kulüplerinde sunulan etkinliklerin yanı sıra, her gün özel eğlence ekibi tarafından hazırlanan etkinler/ oyunlar /konserler / özel sanatsal etkinlikler ile tam bir karnaval ortamı hazırlanıyor. Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 205 YTL.’den başlayan, Haziran ayında da 245 YTL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.

2/ 11
Çocuklarla tatil için en iyi 10 öneri

Club Alibey-Manavgat:

Tesisin 04-06 yaş, 07-09 yaş, 10-12 yaş gruplarına göre ayrılan Mini Club’u 10:00-12:00 ile 14:00-17:00 saatleri arasında profesyonel animatör kadrosu eşliğinde çeşitli aktiviteler ve oyunlar sunuyor. Disney Tenis Dünyası, atari oyunları, çocuk diskosu, bebek ve çocuk büfesi, çocuk animasyonu tesisin sunduğu imkânlar arasında yer alıyor. Tesisin 17.000 m.² alan üzerine kurulu aquaparkında; korsan gemisi şeklinde dizayn edilmiş kaydıraklar ve oyun alanlarının bulunduğu özel bir bölüm, bebek (kum) havuzları, eğlence havuzları yer alıyor. Ayrıca ücretli olarak bebek bakıcısı temin ediliyor. Otelde Mayıs ayında gecelik kişi başı konaklama için 170 YTL.’den başlayan, Haziran ayında da 190 YTL.’den başlayan rakamlar geçerli...

3/ 11
Çocuklarla tatil için en iyi 10 öneri

Club Asteria-Belek

Tesiste, çocuk havuzu, oyun yeri, çocuk animasyonu bulunuyor. Mini club (04-11 yaş) ve junıor club ( 12-16 yaş) olmak üzere iki ayrı kulübü yer alan Club Asteria’da, çocuklara özel büfe hazırlanıyor. İki büyük yanında, 0-12 yaş, 2 çocuk ücretsiz konaklayabiliyor. Club Asteria zincirine bağlı otellerden, Asteria Bellis’te junior suite ve Asteria Sorgun’da ranzalı oda opsiyonları sunuluyor ve 2 çocuğun ebeveynleriyle ücretsiz kalma imkanı bu otellerde de sağlanıyor. Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 150 YTL.’den başlayan, Haziran ayında da 180 YTL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.

4/ 11