İdeal eşinizi bulmak için mucize beklemeyin

İdeal eşinizi bulmak için mucize beklemeyin

Amerika’nın ünlü çöpçatan şovu The Millionaire Matchmaker’ın yapımcısı ve yıldızı Patti Stanger’ın kaleme aldığı Kendi Çöpçatanın Ol, Kahve Yayınları ile Mart ayında raflardaki yerini aldı.

Kendi Çöpçatanın Ol, kötü bir ilişkiyi yeni sonlandırmış, peş peşe korkunç randevular yaşamış, terk edilmiş ya da uzun zamandır bir ilişki yaşamayan yalnız kadınlara, karamsarlıktan uzaklaşmaları ve ideal eşlerini bulmak üzere farklı bir yöntemle yol göstermeyi amaçlıyor.

Patti Stanger, doğru erkeği bulmak üzere klişe yöntemler sunmaktan ziyade, sizi kendiniz için ne aradığınızı keşfetmenizi sağlayacak bir iç yolculuğa çıkarıyor. Hedeflerinizi belirledikten sonra ise, aradığınız mükemmel partneri baştan çıkarmanın ve ilişkinizi evlilikle sonlandırmanın sekiz etkili yolunu adım adım gösteriyor.


1/ 6
İdeal eşinizi bulmak için mucize beklemeyin

1- Randevu Detoksu: Üst üste hayal kırıklıkları mı yaşadınız? Uzun zamandır düzgün bir ilişki yaşayamıyor musunuz? Randevularınızda neleri yanlış yapıyorsunuz? Peki, sizi aslında ne mutlu ediyor? Kendi Çöpçatanın Ol’un rehberliğinde kendinizi tanıyın, İlişki Detoksu dönemi boyunca kendinizi Bay Mükemmel ile tanışmaya hazırlayın.

2- Ayna Ayna, Söyle Bana: Size en çok ne giymek yakışıyor? Sizi bir yıldız gibi gösteren saç kesimi hangisi? Doğru makyajı mı uyguluyorsunuz? Neşeli misiniz? Sıra kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal anlamda nasıl tanıyabileceğinizi öğrenmekte.


2/ 6
İdeal eşinizi bulmak için mucize beklemeyin

3- Eş Bulma Haritası: Mükemmel partneriniz ile tanışabileceğiniz yerler nerede? Rekabetin en yoğun olduğu ortamlar hangileri? Bay Mükemmel ile internette karşılaşmak mümkün mü? Hangi kurslar veya etkinlikler listenizde olmalı? Artık harekete geçme zamanı.

4- Değerlendirme Dönemi: Birbirinizi nasıl tanıyacaksınız? Randevularınızda sormanız gereken sorular neler? Yeşil ışıklar ve kırmızı ışıklar hangileri olmalı? Olmazsa olmazlarınız var mı? Kendi Çöpçatanın Ol ile randevulara başlamadan önce listenizi son haline getirin.


3/ 6
İdeal eşinizi bulmak için mucize beklemeyin

5- Randevu Dönemi: Görüşmelerinizde neleri yapmalı, neleri yapmamalısınız? Kendinizi en iyi nasıl tanıtabilirsiniz? Başarılı bir randevunun esasları neler? Ne zaman cinsel ilişkiye girmelisiniz?

6- Aşkın İlk Günleri: Artık bir ilişkiniz var! İlişkinin dört evresinde uygulanması gereken kurallar neler? Peki ya tehlike belirtileri?


4/ 6