Wrangler plajlara renk katıyor

Wrangler plajlara renk katıyor

Wrangler, 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda sunduğu denim alışveriş çantası ile ihtiyacınız olan her şeyi bir arada tutabileceğiniz şık bir alternatif sunuyor. Sahip olduğu çok sayıdaki cebi sayesinde aradıklarınızı kolayca bulabiliyor, koyu mavi rengi ile de sahilde rahatlıkla fark edilmenizi sağlıyor.

1/ 19
Wrangler plajlara renk katıyor

Bu sezona damgasını vuran Flare paça jeanlerden, trompet şeklindeki Bryn flare paça jean, cool kesimi ile tarz arayanlar için koleksiyonda dikkatleri üzerine topluyor. Üzerine giyebileceğiniz Legends grafiklerle süslenen kolsuz gömlekler, beyaz ve basit tarzı ile dikkat çekmenizi sağlıyor.

2/ 19
Wrangler plajlara renk katıyor

Sezonun trendi olan cut-off denim şortlar ile görünümünüze feminenlik kazandırabilir, üzerine kombinleyeceğiniz şıklığın ve rahatlığın simgesi denim gömlek ile de tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Serin yaz akşamlarında boynunuza dolayacağınız, beyazımsı mavi jakar desenleri ile süslenmiş uzun şal ile mevsimin güzelliğini yaşayabilirsiniz. Çiçek desenleri ile boyalı deri kemer ile bohem bir görünüme sahip olurken, muz şeklindeki süet çanta ile modern bir tarza bürünebilirsiniz.

3/ 19
Wrangler plajlara renk katıyor

4/ 19