Alişan izdihamı!

Alişan izdihamı!

Alişan, hayranlarıyla buluştu. Sevgilisi hakkında sorulan sorulara, "Ayrıldık ama barışacağımızı sanmıyorum" diyen Alişan, "Keşke herkesin sevgilisi Demet Akalın'ınki gibi olsa" şeklinde konuştu

1/ 16
Alişan izdihamı!

Yeni Single'ı Melekler İmza Topluyor'da Demet Akalin'la düet yapan Alişan, Yeşilpınar White Hill Alışveriş Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. Hayranlarının sorularını cevaplayan Alişan mini bir konser verdi ve albümünü imzaladı. Sevgilisi Seda'dan ayrılan Alişan, "Daha yeni ayrıldık. Üzüldüm tabii ama hayat bu. Ben de ayrılmak istemezdim. Ayrılık sebebimizi söylemek istemiyorum. Aramızda kalacak ama barışacağımızı sanmıyorum" dedi.

2/ 16
Alişan izdihamı!

Demet Akalın'ın sevgilisi Okan Kurt'un ünlü şarkıcının isminin baş harflerini cipinin kantlarına yaptırması hakkında yapılan kötü yorumlara katılmayan Alişan, "Niye kıroluk olsun, aksine kibarlik. Keşke herkesin sevgilisi Demet'in sevgilisi gibi sevgisini gösterse. İkisinin bana yemek borcu vardı. Ödediler. Umarım hep mutlu olurlar. Demet mutluluğu hak ediyor çünkü" diye konuştu.(Haberturk)

3/ 16
Alişan izdihamı!

4/ 16