Küçük Ağa zirveye yerleşti

Kanal D’nin kısa süre önce yayın hayatına başlayan dizisi 'Küçük Ağa', seyircinin gönlünde taht kurdu.

Küçük Ağa zirveye yerleşti

SICACIK BiR HiKÂYE Kanal D’nin kısa süre önce yayın hayatına başlayan dizisi “Küçük Ağa”, seyircinin gönlünde taht kurdu. Minik oyuncu Emir Berke Zincidi’nin başrol oynadığı dizi, hemen her hafta reyting listesinin zirvesinde. Bu başarının sırrını dizi ekibine sorduk... SORULAR 1) İzleyici “Küçük Ağa”yı çok sevdi ve dizi kısa sürede büyük başarı yakaladı. Sizce bu başarının sırrı ne? 2)Canlandırdığınız karakterin en çok hangi yönlerini seviyorsunuz? 3) İzleyicilerle aranızda güçlü bir sevgi bağı oluştu. Bunun size geri dönüşleri nasıl oldu.

1/ 12
Küçük Ağa zirveye yerleşti

Canım çıkana kadar sarılıyorlar (Emir Berke Zincidi) 1- Hikâye güzel, herkes birbiriyle çok uyumlu. Bu da seyirciye yansıyor. Bu yüzden de harika bir iş çıkıyor. 2- Mehmet Can’ın en çok annesiyle babasını barıştırmaya çalışmasını, hazırcevap ve yaramaz oluşunu seviyorum.

2/ 12
Küçük Ağa zirveye yerleşti

3- Dışarıda “Küçük Ağa”, “Memo”, “Cancan”, “Fındık burnunu yerim” şeklinde tepkiler alıyorum. Çok sevip, canım çıkana kadar sarılıyorlar. Böyle tepkiler alıyorum.

3/ 12
Küçük Ağa zirveye yerleşti

Hikâye çok net (Birce Akalay) 1- Bence sırları olan bir hikâye olmadığı için bu kadar sevildi. Bizim sırlarımız, gizlerimiz yok. Hikâye çok net. “Küçük Ağa”, temelinde anne ve babası boşanan bir çocuğun hikâyesi. Entrikalardan uzak, seyircinin uzun zamandır izlemek istediği sıcacık bir aile işi. Senaryomuz bu anlamda bizi de seyircimizi de epey besliyor. Temelimizde bir ailenin temelinde ne varsa o var. Bu da beraberinde sempatiyi getiriyor.

4/ 12