Netflix'ten Recep İvedik 6 sürprizi

Netflix'ten Recep İvedik 6 müjdesi geldi. İlk beş serisiyle dikkatleri üzerine çeken Recep İvedik'in yeni serisi izleyiciler tarafından beğeni toplamıştı. Sinemada 12,3 bilet gişesi yapan film, şimdi Netflix platformunda seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Netflix'ten Recep İvedik 6 sürprizi

Recep İvedik 6 filminin 10 Nisan 2020 tarihinde Netflix'te yayınlanacağı açıklandı.

1/ 9
Netflix'ten Recep İvedik 6 sürprizi

RECEP İVEDİK 6 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?
Recep İvedik'in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağrılmaktadır. Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah'ı da yanına alarak Konya'ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya'da bulur.

2/ 9
Netflix'ten Recep İvedik 6 sürprizi

Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya'ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye'ye geri dönmenin yolunu arar. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep'in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

3/ 9
Netflix'ten Recep İvedik 6 sürprizi

Recep İvedik serisinin altıncısının yönetmenliğinde ve yapımcılığında yine Togan Gökbakar'ın ve senaryosunda Şahan Gökbakar'ın imzası var. Başrollerde ise Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Somer Karvan ve Furkan Bayraktar yer alıyor.

4/ 9