Podyum kazaları

Podyum kazaları

BİRİ BAKAKALDI DİĞERİ BAŞINI ÇEVİRDİ
Birçok modelin korkulu rüyası Gigi Hadid'in başına geldi. Milano Moda Haftası kapsamında düzenlenen Versace defilesine katılarn 20 yaşındaki Hadid, tanıttığı elbisenin azizliğine uğradı. Hadid, podyumda yürürken elbisesinin sağ tarafındaki askı aniden düştü ve iç çamaşırı giymeyen Hadid'in göğsü ortaya çıktı. Bu sırada seyirciler de farklı tepkiler gösterdi. Defileyi ön sıradan izleyen bir erkek seyircinin yüzündeki şaşkınlık ifadesi objektiflere de yansıdı.

1/ 45
Podyum kazaları

Bazıları bunun bir kaza değil, bilerek yapılan bir davranış olduğunu ileri sürdü. Gigi Hadid ise Twitter sayfasından paylaştığı mesajda bu tür kazaların podyumda her zaman olabileceğini yazdı.

2/ 45
Podyum kazaları

KABUSTAN BETER
Mankenler ünlü modacıların tasarımlarını en güzel şekilde podyumda sunmaya çalışırken zaman zaman beklenmedik kazalar da geliyor başlarına. İşte podyumda düşme talihsizliğine uğrayan mankenler.

3/ 45
Podyum kazaları

BAŞINA NELER GELDİ

Avustralya'nın Sidney kentinde düzenlenen moda haftasında genç bir manken talihsizliğe uğradı. David Jones'un ilkbahar/yaz 2016 koleksiyonunun tanıtıldığı defilede genç bir manken yürürken ayağı kaydı. Elinden çantasını da düşüren manken bir an ne yapacağını şaşırdı. Ama sonra toparlanarak gülümsedi ve podyum yürüyüşüne devam etti.

4/ 45