Otomobilde son fırsatlar

Otomobilde son fırsatlar

Otomobilde son fırsatlar

Otomobil almak isteyenler için Ocak ayı en avantajlı ay olacak. Otomotiv sektörüne yönelik 1 Şubat’tan itibaren de kredi kullanımında kısıtlamalar getirilecek. Şubat ayından itibaren 48 ayla sınırlandırılırken kredi kullanımında peşinat sınırlaması da olacak. Peşinat oranı aracın fiyatı 100 bin TL’yi bulduğu zaman yüzde 40’ı bulacak. Ocak ayında geçtiğimiz yıla göre tek fark düşük motorlu araçlarda fiyatları yüzde 3.5 etkileyen ÖTV artışı olacak.

Onu da karşılayan firmalar var. O yüzden otomobillerini değiştirmek isteyenler veya yeni bir otomobil almak isteyenler bu ayı kaçırmasınlar. Bu yıl otomotiv almak için en avantajlı ay ocak gibi gözüküyor. İşte otomobil almak isteyenler için Ocak fırsatları…

(Hürriyet)

1/ 20
Otomobilde son fırsatlar

PEUGEOT’da Ocak ayına özel çok cazip avantajlar sunuluyor. Segmentlerinin en beğenilen modellerinden olan Peugeot 208, 308, 3008, 508 ve 5008 modellerinde sınırlı sayıda araç için 4 bin TL’ye varan indirim fırsatları dikkat çekiyor.

2/ 20
Otomobilde son fırsatlar

Ayrıca Partner Tepee’de 2 bin TL’ye varan indirimler, hafif ticari araç sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sağlıyor.

3/ 20
Otomobilde son fırsatlar

ÇEK üretici Skoda’nın “Amiral Gemisi” konumunda olan ve yenilenen versiyonuyla 2013 yılında satışlarını artırmayı başaran Superb, Ocak ayında özel fırsatlarla sunuluyor. Ocak ayının sonuna kadar sürecek kampanya ile Superb’in tüm motor seçenekleri, 2.000 TL’lik takas avantajına sahip olacak.

4/ 20