Estetik faciaları

Estetik faciaları

Renee TalleyLas Vegas' ta striptizci olarak çalışan Renee 2012 yılında daha büyük kalçalara sahip olabilmek için estetik operasyonu geçirmeye karar verdi. Ama ameliyattan sadece 6 ay sonra bu durum bir kabusa dönüştü. Kalçasındaki silikonlar yer değiştirip başka organlarına kaymaya başladı. Doktorun tavsiyesi her ne kadar bunların çıkarılması yönünde olsa da bu büyük kalça tutkunu Renee, dağılan silikonlardan boş kalan kısımlara da silikon eklettirdi. Bu durum da tam bir felaket oldu.

1/ 58
Estetik faciaları

Rajee NarinesinghHayatına erkek olarak başlayan Rajee cinsiyet değiştirmeye karar verir ve bir kadın olarak görünmeye çalışayım derken estetik bir felaketle karşılaşır. 2005 yılında doktorluk lisansı olmayan birine inanıp estetik ameliyatını ucuza kapatabileceğini sanar. Ve bu kişi onun vücuduna çimento, yapıştırıcı ve birçok kimyasal enjekte eder. Bunun sonucunda korkunç bir sonla karşılaşan Rajee şimdilerde gerçek bir estetisyenin yardımıyla düzelmeye çalışıyor.

2/ 58
Estetik faciaları

Kim Brockhurststetisyene giden Kim göğüslerini sadece 1 ya da 2 beden büyütmek istediğini söylediğini söyledi. Ama doktoru kendi kendine karar verip göğüslerini D bedene çıkardı. Bu da yetmezmiş gibi 2 ay sonra göğüslerinin şekli bozulmaya başladı. Sonradan farkedildi ki doktoru ona yasal olmayan bir silikon yerleştirmiş ve o silikonlarda göğsünün içinde patlamıştı.

3/ 58
Estetik faciaları

Vishal Thakkar2006 yılında boşanmasının ardından burun estetiği yaptırmaya karar verir. İlk ameliyatının ardından nefes alma sorunu yaşdığı için tekrar ameliyata alınır ama 22 defa ameliyat olmasına rağmen doktoru bu sorunu çözememiştir. En sonun da estetisyen burnunun ucunu almış ve oraya küçük bir çubuk koyarak nefes almasını sağlamış.

4/ 58