İstanbullular bugün iş çıkışı trafiğine dikkat!

İstanbullular bugün iş çıkışı trafiğine dikkat!
Güncelleme:

İstanbul'da bu akşam Türk Telekom Stadı'nda Galatasaray ile Real Madrid arasında oynanacak maç nedeniyle bazı yollarda trafiğe kapalı olacak

 İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, 22.00’de Türk Telekom Stadı’nda gerçekleştirilecek müsabakası sebebiyle saat 17.00’den itibaren güney yan yolda bulunan İSPARK otopark alanı dolana kadar, TEM kuzey yan yoldan güney yan yola dönüş varyantı araç trafiğine açık olacak.

Otopark dolduktan sonra dönüş varyantı araç trafiğine kapatılacak ve alternatif olarak sürücüler, TEM kuzey yan yol Okmeydanı dönüşleri-TEM güney yan yol bağlantı yolunu kullanacak.

Maç başladığında TEM kuzey yan yolu araç trafiğine kapatılacak, TEM kuzeye doğrudan ve TEM kuzeyden güney varyantına akım verilecek. TEM kuzey yan yol araç trafiği kesildiği zaman TEM kuzeyden güneye bağlantı varyantı araç trafiğine açılacak.

METRO SEFERLERİ UZATILDI

Metro İstanbul’dan yapılan açıklamada ise maç nedeniyle metro seferlerinin saat 02:00’ye kadar uzatıldığı bildirildi. Marmaray hattı da Zeytinburnu-Söğütlüçeşme arasında 02:00’ye kadar sefer gerçekleştirecek.

Seçiniz...