Kadın dizisinde mide bulandıran sahne

Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın'da, dizinin kötü karakterlerinden biri olan Şirin'in kahveye tükürdüğü sahne izleyicinin tepkisini çekti.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Fox'un izleyiciyi farklı senaryosu ve başarılı oyunculuğu ile ekran başına kilitlediği dizide bir sahne pes artık dedirtti.

Seyirciden her hafta tam not alan dizi Kadın 62. son bölümü ile Fox'da ekrana geldi. Sarp'ın apartmana taşınması ile daha da hareketlenen dizinin son bölümündeki bir sahne dizinin önüne geçti ve sosyal medyanın konusu oldu. Dizinin başarılı karakterlerinden biri olan Şirin'in yaptığı bir hareket ekran başındakileri şok etti, bunu da gördük dedirtti.

Şirin ile yıldızları bir türlü barışmayan Ceyda, Enver'in evine yardım için gider. Bu durumdan rahatsızlık duyan Şirin tam evden gidecekken babası Enver onu durdurur ve kendilerine bir kahve yapmasını söyler.

KAHVENİN İÇİNE TÜKÜRDÜ

Ceyda'ya kendi elleri ile kahve yapma fikri Şirin'e hiç cazip gelmese de babasından korktuğu için mutfağa gider ve kahveyi gönülsüz olsa da yapar. Tam kahveyi içeri götürmek için mutfaktan çıkmaya hazırlanan Şirin'in aklına bir cinlik gelir ve kahvelerden birinin içine tükürür.

Dizinin kötü karakterlerinden olan Şirin, yaptığı bu hareketle büyük tepki çekti.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News