Melis Sütşurup estetik operasyonu geçirdi

Mustafa Sandal'la aşk yaşayan Melis Sütşurup estetik operasyonu geçirdi

Melis Sütşurup estetik operasyonu geçirdi
A+ A-

Adını Mustafa Sandal aşkıyla duyuran Melis Sütşurup’un Instagram’da 3 bin olan takipçi sayısı, 14 bine çıktı. Melis Sütşurup, popüler olur olmaz da ilk iş bıçak altına yattı. Sosyetik güzel, iddiaya göre önceki gün Taksim’deki bir özel hastanede estetik operasyonu geçirdi

Popçu Mustafa Sandal'ın Sırp şarkıcı Emina Jahovic'le boşandıktan sonra Aralık 2018'de gönlünü kaptırdığı Melis Sütşurup da modaya uydu.

Kendisinden 19 yaş büyük Mustafa Sandal'la yaşadığı aşkla popüler olan sosyetik güzel, ünlüler arasında yaygın olan estetik operasyon furyasına dahil oldu.
30 yaşındaki bir çocuk annesi olan Melis Sütşurup, iddiaya göre ilk iş olarak da Taksim'deki özel bir hastanede göğüslerini büyüttü.

Melis Sütşurup'un operasyonu üç saat sürdü.

Adını Mustafa Sandal'la yaşadığı aşkla magazin dünyasında duyuran Melis Sütşurup'un yeni görüntüsü ise merak konusu oldu.

Bu arada Melis Sütşurup'un Mustafa Sandal ile aşkı ortaya çıktığında sosyal medyadaki takipçi sayısı da kısa sürede arttı. 3 bin olan takipçi sayısı, Mustafa Sandal birlikteliğinden sonra 14 bine çıktı.

Takvim