''Milli Takımımız'a yürekten inanıyorum''

''Milli Takımımız'a yürekten inanıyorum''

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Milli Takıma yürekten inandığını söyledi.


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım  Demirören, "Fatih Terim yönetimindeki A Milli Takımımızın 2015 yılının geriye  kalan maçlarında bizi EURO 2016'ya taşıyacak skorları alacağına yürekten  inanıyorum" dedi.
 
Demirören, TFF tarafından yarın Bulgaristan ile oynanacak özel maç  için hazırlanan maç kitabında, "Milli Takımımız'a yürekten inanıyorum" başlığıyla  yer alan yazısında sporseverlere seslendi.
 
Bulgaristan A Milli Takımı ve federasyon yetkililerini İstanbul'da  ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Demirören, şunları kaydetti: "A Milli Takımımız ülkemizin en önemli değerlerinden birisi. Onların  başarılarına ülke olarak seviniyor, puan kayıplarına hep beraber üzülüyoruz.
 
Mart ayı sonunda Hollanda karşısında son dakikada yaşadığımız  şanssızlığı geride bırakıp, Kazakistan deplasmanı ve ardından Konya'da  oynayacağımız Letonya ve Hollanda maçlarının sonunda milletçe büyük bir sevinç  yaşamak hepimizin en büyük isteği."
 
Demirören, "Fatih Terim yönetimindeki A Milli Takımımızın 2015 yılının  geriye kalan bu maçlarında bizi EURO 2016'ya taşıyacak skorları alacağına  yürekten inanıyorum" şeklinde görüşlerini aktardı.
 
TFF Başkanı Demirören ayrıca, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda  oynanacak ilk milli maçta tüm futbolseverlere keyifli seyirler dileğinde bulundu.