''Oynamanız için gönderiyorum''

''Oynamanız için gönderiyorum''

“Burada az süre bulacak isimler gidecekleri takımlarda daha çok oynayabilir ve belki de daha iyi olarak dönebilir. Sizlerin futbol oynamanızı istiyorum.”

İLK kampa nokta koyup İstanbul’a dönen G.Saray’da dönüş öncesinde Hamza Hamzaoğlu oyuncularına açık konuştu... Yedek oyuncuların yanı sıra geçen sezon kiralık isimlerin de yer aldığı kadro ile çalışmalarını sürdüren ve bu oyuncuları görmek isteyen Hamza hoca ve ekibi değerlendirmelerini yaparken bazı oyuncularla yollarını ayıracaklarını herkesin yüzüne söyledi...

‘BU BİR ZORUNLULUK’
20 Temmuz’da yine Avusturya’da yapılacak kampta bazı oyuncuların yer almayacağının altını çizen Hamzaoğlu, “Hepinize gösterdiğiniz çalışmalar için teşekkür ediyorum. Ancak hem kadrodaki oyuncu fazlalığı hem de kulübün mali yapısını da düşünmek için bazı oyuncuları göndermek zorundayız. Fakat burada bir diğer önemli olay ise sizlerin futbol oynamanız.
BURADA çok az süre bulacak bazı isimler gidecekleri takımlarda daha çok oynayabilir ve belki de daha iyi olarak dönebilir. Sizlerin futbol oynamanızı istiyorum. Bunu da düşünerek kadroda azalmaya gideceğiz” sözleriyle düşüncelerini paylaştı.

Vatan