Sevgilisini torbacıyla birlikte çıplak halde yakaladı

Sevgilisini torbacıyla birlikte çıplak halde yakaladı
Güncelleme:

Antalya'nın Manavgat ilçesinde M.K., İngiliz sevgilisi ile uyuşturucu satıcısı Fatih Z.'yi çıplak halde yakaladı. Evde çıkan kavgada 2 kişi yaralandı.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde M.K., sevgilisi İngiliz B.G. ile birlikte olduğu iddia edilen uyuşturucu satıcısı Fatih Z.'nin evini bastı. Çıkan kavgada, B.G. ile çıplak yakalanan Z. sopayla başından, kadının sevgilisinin arkadaşı da satırla yüzünden yaralandı. Fatih Z. jandarmaya verdiği ifadede, "Başkaları alacağına devlet alsın" diyerek uyuşturucunun yerini tarif etti.

Manavgat'a bağlı Gündoğdu Mahallesi'nde oturan Fatih Z., uyuşturucu satmak amacıyla önceki gece yerleşik yaşayan İngiliz B.G. adlı kadını evine götürdü. Olayı öğrenen B.G.'nin erkek arkadaşı M.K. ise yanına E.D. ve M.Ş.'yi de alarak saat 21.00 sıralarında Z.'in evine gitti. Grup, evde Fatih Z. ile B.G.'yi çıplak yakalayınca tartışma çıktı. M.K. kız arkadaşını alarak evden çıkarken, Fatih Z. ile M.Ş. ve E.D. arasındaki tartışma, kavgaya dönüştü. Z., satırla M.Ş. ve E.D.'ye saldırırken, onlar da sopayla karşılık verdi. M.Ş. yüzüne gelen satır darbesiyle, Fatih Z. de sopayla başından yaralandı.

'ÇÖP DÖKERKEN SALDIRDILAR'
Grup, geldikleri otomobille olay yerinden ayrılıp, ağır yaralı M.Ş.'yi Manavgat Devlet Hastanesi'ne götürdü. İhbar üzerine Fatih Z.'nin evine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Jandarmaya, çöp dökerken tanımadığı 3 kişinin kendisine saldırdığını söyleyen Fatih Z. de ambulansla Manavgat Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Sevgilisini torbacıyla birlikte çıplak halde yakaladı - Resim : 1

ACİL SERVİSTE KARŞILAŞTILAR

Yaralılar M.Ş. ile Fatih Z., aynı hastanenin acil servisinde tedaviye alındı. Z.'nin ifadesini almak için hastaneye gelen jandarma ekibi, durumdan şüphelenerek M.Ş.'nin yanında refakatçi olarak bulunan E.D.'nin ifadesine başvurdu. E.D.'nin üst aramasında, Z.'ye ait telefon ile 1 gram kristal uyuşturucu madde bulundu. E.D.'den olayla ilgili bilgi alan jandarma timleri, savcıdan alınan izinle Fatih Z.'nin evini aradı. Evde 5 paket halinde satışa hazır 12 gram, depo olarak kullanılan eklentisinde ise domates salçası kavanozuyla toprağa gömülü vaziyette 500 gram olmak üzere toplam 512 gram kristal tabir edilen uyuşturucu, 416 ecstasy hap, uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 505 Euro ve 100 lira ele geçirildi.

Sevgilisini torbacıyla birlikte çıplak halde yakaladı - Resim : 2

'BAŞKALARI ALACAĞINA DEVLET ALSIN'

Tedavisinin ardından gözaltına alınan Fatih Z. jandarmada, "Ben ifademi savcıya vereceğim" diyerek ifade vermeyi reddetti. Jandarmada işlemleri tamamlanan Z., savcılığa sevk edildi. Savcılıkta ifade vermek için sıra bekleyen Z., jandarmalara, "Ben tutuklanırım. Evde başka bir yerde daha uyuşturucu var. Ben tutuklandığımda onları başkaları gelip oradan alacağına, o uyuşturucu maddeyi de devlet alsın" diyerek, evdeki uyuşturucu zulasını tarif etti. Fatih Z.'nin evinde yeni bir arama yapıldı. Aramada, evin eklentisinde kazılan yerde domates salçası kavanozu içinde 57 gram kristal, 185 gram skunk, 178 ecstasy hap daha bulundu.

TUTUKLANDI
Cumhuriyet savcısının sorgusunun ardından sulh ceza hakimliğine sevk edilen Fatih Z., 'uyuşturucu imalatı ve ticareti' ve 'kasten yaralama' suçlarından tutuklandı. İngiliz kadın B.G. hakkında 'uyuşturucu madde kullanmak' suçundan, M.K. ve E.D. hakkında da 'kasten yaralama' suçundan adli işlem yapıldı. M.Ş.'nin ise sevk edildiği Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yüzünden ameliyat olduğu ve tedavisinin ardından ifadesinin alınacağı belirtildi.

DHA