365 gün özgür tatil!

Teknoloji hem dünyamızı hem de hayat tarzımızı değiştirirken, turizmin de tüm yapısını tamamen değiştirmeye devam ediyor.

365 gün özgür tatil!
A+ A-

Tatilciler artık tur operatörlerinin kendilerine sunduğu tarih ve otellerle kısıtlanmak  ve katılım gösterecekleri turların iptal olma ihtimalini göze almak istemiyorlar.

Dünya\'da ve Türkiye\'de ilk: \"Akıllı Paket Tur Sistemi\"

Özellikle yurtdışı tatilcilerinin gözde adresi Café Tur teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımın meyvesi olan \"Akıllı Paket Tur Sistemi\" \'ni kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Café Tur Direktörü Barış Y. Aygün: \"2010 yılına kadar turizm müşteri profili, grup turları daha tercih edilir bulurken, 2010 yılından bu yana hızla değişen müşteri profili, artık tam olarak hangi hizmeti aldığını bilmek ve kendi tatilini kendisi planlamak istiyor. Café Tur tatilcilerin bu haklı talebine \"Akıllı Paket Tur Sistemi\" ile cevap verdi.

Kişiselleştirilmiş Turlar

Café Tur Direktörü Barış Y. Aygün: \"Türkiye’de ve dünyada ilk defa hayata geçirdiğimiz Akıllı Paket Tur sistemimizle; yalnızca belirli bir tarih aralığı, destinasyon ve kontenjanla sınırlı sunulan turlar yerine, misafirlerimize ve acentelerimize 140’tan fazla tatil destinasyonuna 2 gece ile 15 gece aralığında, %100 online ve eş zamanlı rezervasyon yapabilecekleri ve en önemlisi 365 gün kesin hareketli, 89.000’in üzerinde otel ve 260’a yakın havayolu firmasıyla birlikte (inanılması çok güç olsa da) 150.000 farklı tur alternatifi sunuyoruz. Bu yeni nesilAkıllı Paket Tur Sistemimizle, acentelerimiz ve misafirlerimiz hiçbir sınırlandırmayla karşılaşmadan, 365 gün boyunca; uçuş saatinden, konaklayacağı otele, gideceği havalimanından, döneceği havalimanına, transferinden, rehberlik hizmetine kadar sunduğumuz sınırsız alternatif arasından, bütünüyle kendisinin oluşturacağı bir yurt dışı seyahatini deneyimlemiş oluyor.