Şevki Yılmaz geri döndü: ''Kadını ev dışında çalıştırmak...''

Yeni Akit yazarı Şevki Yılmaz, Kemalizmi 'Uyduruk şeytani tuzak' olarak nitelendirdi ve kadını ev dışında iş istihdamı sağlanmasının 'intihar' olduğunu söyledi.

Şevki Yılmaz geri döndü: ''Kadını ev dışında çalıştırmak...''
A+ A-

AK Parti'ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit yazarı Şevki Yılmaz'ın bugünkü yazısında kullandığı ifadeler sosyal medyada tepki topladı.

Kadınların çalışma alanının kendi evleri olduğunu savunan Yılmaz, İstanbul Anlaşması yerine İslam Anlaşması'nın imzalanmasını gerektiğini belirtti.

Kemalizm için de 'Uyduruk şeytani bir tuzak' ifadelerini kullanan Şevki Yılmaz'ın, "Çare sadece İslam Sözleşmesi!' ne zaman uygulayacağız!" başlıklı yazısından öne çıkan kısımlar şöyle:

"İmtihan için geldiğimiz bu kısa dünya hayatında Şeytanın tuzaklarına düşen nefisler, Allah’a verdiği sözlerinden cayarak Kapitalizm, Sosyalizm, Kamalizm, Ateizm ve Laisizm gibi uyduruk şeytani tuzaklara uyarak helak oldular! Ve perişan olmaya devam ediyorlar!


Kimileri taştan putları ilahlaştırırken, kimileri de İslam dışı rejimleri putlaştırarak rezil-rüsva oldular! Ve oluyorlar!

Hakkın insanlık için tek çaresi “İslam Sözleşmesi’’ Hak varken, bizim kıyamete kadar “İstanbul Sözleşmesi’’(!) gibi hiçbir batıl sözleşmelere ihtiyacımız asla yoktur!"

'KADINA EVİNDE İŞ İSTİHDAMI CENNETE KADAR MUTLULUKTUR'

"Bu ve benzeri sözleşmelerin tamamı, insanları kendi köleleri olduğuna inanan Siyonist mihrakların tuzaklarındandır!

Bu tuzağın ana hedefi ‘’kadını koruma’’ numarasıyla; eşinden, ehlinden ve evinden koparıp şerefli Analık makamından indirerek Ailemizi ve Devletimizi yok etmektir!

Ahlak toplumunu çökerterek Devleti çökertmenin yolu da bu değil midir?

Sağlık ve eğitim başta olmak üzere fıtratına uygun işlerde istihdam edilmesi elzemken, sahası dışında kadına iş istihdamı programı tam bir aile intiharıdır!

Kadına; evinde iş istihdamı huzurdur, berekettir ve Cennete kadar mutluluktur!

Din ve Vatansever idareciler, kadını evinde sigortalı edip, analık maaşı vererek Din ve Vatanın geleceğini sigortalarlar!"
 
 
Kaynak Yeniçağ: Akit yazarı Şevki Yılmaz'dan tepki çeken sözler

Şevki Yılmaz'ın yazısının tamamı için...