Bu yılın pantalon modellerini merak ediyor musunuz?

Yeni yılın gelmesi ile birlikte modayı takip eden hanımlar alışveriş yoluna koyuldu.

A+ A-

LEYDİTURK.COM/ ÖZEL

2013 modasını yakından takip etmek için alışveriş yoluna düşen kadınlar ve genç kızlar alışverişe çıkmadan önce yeni trendleri internet siteleri aracılığı ile takip ediyor. Bizde sizlere bu yazımızda 2013 yılında moda olacak ve en çok tercih edilecek bayan pantolon modellerini sunmak istiyoruz. Hem kış hem de yaz aylarında pantolonlarından vazgeçemeyen hanımlar için 2013 yılında trend renk her zaman ki gibi mavi değil daha çok açık renkler olacak. Örnek vermemiz gerekir ise kırmızı ve koyu pembe bayan pantolon modelleri 2013 yılının trendleri arasında.

Daha güzel ve daha şık görünmek isteyen kadınlar milyonlarca kişinin giymekte olduğu pantolonları değil daha farklı bir tarz arar iken onlara 2013 trendleri yardımcı oluyor. 2013 bayan pantolon modelleri arasında şık ve güzel renkler bulunur iken aynı zamanda pantolonlar sadelikten kurtulup daha çok süslenmekte. Özellikle taşlar ile parlak bir hal alan pantolon modelleri tercih edilecek.

2013 bayan pantolon modelleri arasında kot pantolonlar olduğu kadar kumaş ve keten pantolonlar da oldukça fazla. Sadece kot pantolon giymeyecek olan kadınlar aynı zamanda pantolon etek tarzlarına da 2013 yılında çok fazla ilgi gösterecek. Özellikle uzun topuklu ayakkabılar ile gençler ile çalışan hanımların tercih edecekleri bu modeller vitrinlerde çoktan yer aldı.

2013 YILININ PANTALON MODELLERİNİ MERAK EDİYOR MUSUNUZ? FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN...

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu haberin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi bu haber kullanılamaz. Kullanım ihlallerinde Haber3 Yayın Grubu yasal haklarını saklı tutar.