''İstifası istenen belediye başkanı odasını topladı''
Meral Akşener'in partisine sürpriz isim
Kulislerde bomba iddia: Kabine değişiyor, erken seçim geliyor

Cem Yılmaz'ın Arif ve 216'da son sürprizi

‘Arif ve 216’ sinema filminin çalışmalarını sürdüren Cem Yılmaz, Mustafa Sandal’ın da oyuncu kadrosunda olduğunu söyledi.

Cem Yılmaz'ın Arif ve 216'da son sürprizi
A+ A-

Cem Yılmaz, ‘G.O.R.A’nın devamı olarak önümüzdeki yaz çekmeyi planladığı ‘Arif ve 216’ sinemafilminin cast çalışmalarına başladı. Komedyen, önceki akşam Etiler’deki bir mekanda oyuncu kadrosuyla ilk toplantısını yaptı. Ozan Güven, Özkan Uğur ve Zafer Algöz’le akşam yemeği yiyen Yılmaz, projenin sürpriz isminin ‘New York’ta Beş Minare’de rol alan Mustafa Sandal olduğunu söyledi. 

Yaklaşık beş saat süren toplantıdan ayrılan komedyen ve arkadaşlarının neşeli hali dikkat çekti. Yılmaz, “Meryem Uzerli’nin de filminizde oynayacağı konuşuluyor doğru mu?” sorusuna “Değil” yanıtını verdi. Sandal ise konuyla ilgili, “Bu akşam 20 seneyi masaya yatırdık. Cem, yaptığı işleri taçlandıran birisi. Ahlakıyla, gönlüyle ve fikriyle, güzel yapan biri. Onun her teklifine açığım” şeklinde konuştu. 

"HER ŞEYİ ATLATTIM"

2013 yılında lenfoma kanserine yakalanan Özkan Uğur, “Sağlığınız nasıl?” sorusuna, “Gayet iyiyim. Her şeyi atlattım. Daha da güzel günlerimiz olacak” yanıtını verdi.