MasterChef'te mavi ve kırmızı takım son kez seçildi

MasterChef'te mavi ve kırmızı takım son kez seçildi
Güncelleme:

Ocak ayında ekranlara veda etmeye hazırlanan MasterChef Türkiye'de yarışma bireysele dönmeden önce son takımlar seçildi. İşte haftanın kaptanları ve takımları...

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyelikleri yaptığı MasterChef Türkiye'nin 19. haftasının ilk gününde kaptanlık oyunu oynandı. Ocak ayında final yapacak olan MasterChef'te son 6'ya kalan yarışmacılar, mavi takım kaptanı olmak için mutfağa girdi.

 MasterChef Türkiye’de sezonun son kaptanlık oyununu oynandı. Son altıya kalan Burcu Önal, Dilara Başaran, Eren Kaşıkçı, Hasan Biltekin, Sergen Özen ve Tahsin Küçük, 19. haftanın ilk gününde mavi takım kaptanı olmak için uğraştı. Şeflerin kaptanlık oyununda istediği yemek ise 'beef wellington' oldu. Bu yemeği yapmaları için yarışmacılara bir saat süre verildi.

Süre sonunda şefler, yapılan yemekleri titizlikle inceledi. Sonrasında yaptıkları değerlendirme ile gecenin en iyi yemeğini hazırlayan Eren, kaptanlık oyununu kazandı ve mavi takım kaptanı oldu.

MasterChef’te kaptanlık oyununu kazanan ve mavi takım kaptanı olan Eren, kırmızı takım kaptanı olarak Hasan'ı seçti.

 Daha sonra ise iki kaptan, haftanın takımlarını belirlemek için seçim yaptı.

Mavi takımda kaptan Eren, Sergen ve Tahsin yer aldı.

Kırmızı takım ise kaptan Hasan, Burcu ve Dilara'dan oluştu.