Sosyal medyanın olay ismi Kerimcan geri döndü

Uçağın tuvaletinde mastürbasyon yaparken çektiği videoyu yanlışlıkla paylaşan ve tepkiler üzerine sosyal medyaya ara veren Kerimcan Durmaz, eski günlere geri döndü.

Sosyal medya hesabından uçakta çekilen müstehcen görüntülerini paylaşan Kerimcan Durmaz, tepkilerle linç edilmiş hatta hakkında soruşturma başlatılmıştı. Eğitimini tamamlamak için yurt dışına giden Kerimcan Durmaz, aylar sonra sosyal medyaya geri döndü.

Bir süredir yurt dışında yaşayan ve sosyal medya hesabını aktif kullanmayan Kerimcan Durmaz, "Artık kimseyi umursamıyorum" diyerek Instagram hesabına geri döndü.

Tuvalette bile paylaşım yapacağını söyleyen Kerimcan Durmaz, günlük makyajında neler yaptığını gösterdi.

Hazırlanıp evden çıkan Durmaz, bindiği takside "Ben artık çok rahat bir şekilde story atmak istiyorum. Eğer bundan rahatsız olacak varsa şuan beni bloklasın (engellesin). Takipten çıkarsın demiyorum, bloklasın ki keşfette falan karşınıza çıkmak istemiyorum, sizi görmek istemiyorum. Aptalca mesajlarınız ve yorumlarını görmek istemiyorum. Umurumda dahi değilsiniz. Hiçbirinizi takmıyorum ve umursamıyorum. Artık buna göre yaşayacağım. Kendi pis, nefret dolu sözlerini kendinize saklayın. Kimse kusura bakmasın tamam mı lan! Delirtmeyin lan beni" şekline konuştu.

Seçiniz...

Etiketler kerimcan durmaz