Ronaldo'dan dev bir sözleşme daha !

Ronaldo'dan dev bir sözleşme daha !
Güncelleme:

Ronaldo servetine servet katmaya devam ediyor. Portekizli oyuncu, sponsoru Nike'la yıllık 24 milyon euro karşılığında yeni bir anlaşma yaptı.

Cristiano Ronaldo, Real Madrid'in ardından sponsoru Nike'la da yeni bir anlaşma yaptı. Real Madrid'le 5 yıllık sözleşme imzalayan Cristiano Ronaldo, İspanyol devinden yıllık 23.6 milyon euro kazanacak. 

Portekizli yıldızın bu sözleşmesinin üzerinden bir kaç gün geçtikten sonra diğer anlaşma geldi. Ronaldo, sponsoru spor giyim devlerinden Nike ile de anlaşmasını uzattı.
 
Ronaldo'nun iki yeni sözleşme karşılığı yıllık kazancı yaklaşık 50 milyon euro olacak. Nike da internet sitesinden yeni anlaşmayı doğruladı ve "Ronaldo ile başarılı işbirliğimiz gelecekte de devam edecek." açıklamasını yaptı.
 
Ronaldo, daha önce yıllık 7 milyon euro aldığı Nike'tan bu kez senede 24 milyon euro alacak. 2003'ten bu yana Ronaldo'nun sponsorluğunu yapan firma yeni anlaşmanın kaç yıl olduğunu açıklamazken; İspanyol medyası, Michael Jordan'da olduğu gibi Portekizli yıldızla anlaşmanın ömür boyu geçerli olacağını yazdı.
 
Ronaldo'nun Nike'ın dışında 16 sponsorluğu daha bulunuyor. 
 
Ntvspor

Etiketler sözleşme ronaldo nike