Almanya'da skandal Türkiye haritası !
İşte FETÖ'cülerin gurbetçilere oyunu !
AK Partili vekilden Melih Gökçek açıklaması

Sosyal medyayı karıştıran timsahın sırrı çözüldü

Sosyal medyada büyük tartışma yaratan devasa timsahın sırrı çözüldü.

Sosyal medyayı karıştıran timsahın sırrı çözüldü
A+ A-

Popüler bir avlanma bölgesinde yakalanan devasa timsahın internette yayılan fotoğrafı görenleri hayrete düşürdü.

İngiltere’de yaşayan Zimbabwe asıllı bir kişinin geçtiğimiz günlerde Facebookhesabından yaptığı paylaşım, uluslararası basında ses getirdi.

Ünlü bir balık avlama merkezinde yakalandığı iddia edilen dev timsahın fotoğrafının tam olarak nerede çekildiği ise bu kareyi görenlerin kafasını karıştırdı.

'SAKIN O BÖLGEYE GİTMEYİN!'

Fotoğrafı paylaşan Clayton Saudan; ürkütücü timsahın nerede yakalandığıyla ilgili fazla ipucu vermese de, insanlara o bölgedeki sulara avlanma amaçlı gitmemeleri yönünde uyarıda bulundu.

576a61d318c7735f149a664b.jpg

TAM ÜÇ ERKEK BOYUNDA

Fotoğrafta görülen timsahın boyutları ise görenleri dehşete düşürdü. Çenesinden ağacın dalına bağlanarak sarkıtılan canavarın boyu, birbirinin omzuna çıkan üç erkeğin boyuyla hemen hemen eşdeğer.

Sosyal medyada kısa sürede yayılan bu fotoğraf, binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Pek çok timsah avcısı, fotoğrafın Avustralya’daki Queensland eyaletinde çekilmiş olabileceği tahmininde bulundu.

Timsah fotoğrafını paylaşan Saudan’ın İngiltere’de yaşamasına rağmen Zimbabwe doğumlu olması, canavarın yakalandığı yerin Afrika olduğu spekülasyonlarını da beraberinde getirdi.