Zelenski'nin sarhoş olduğu iddia edilen video ortalığı karıştırdı

Güncelleme:

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski'nin çektiği video tartışma yarattı. Alkolü fazla kaçırdığı ve uyuşturucunun etkisinde olduğu iddia edilen Zelenski'nin videosu kısa bir süre sonra silindi.

Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinde 54. güne girilirken, artık tüm dünya Ukrayna lideri Volodimir Zelenski'nin yaptığı video kayıtlarına aşina oldu. Zelenski, sık sık çektiği video kayıtlarında halkına sesleniyor.

 ALKOLÜ FAZLA KAÇIRDI İDDİASI
Öte yandan internette paylaşılan bir Zelenski videosu ise gündeme bomba gibi düştü. Makam odasında konuşan Zelenski'nin alkolü fazla kaçırdığı ve uyuşturucu etkisinde olduğu iddia edildi.

YÜZÜ FARKLI ŞEKİLLERE BÜRÜNDÜ
Sıklıkla kameralar önünde bulunan Zelenski'nin sosyal medyada dolaşan videosunda yüzünün farklı şekiller aldığı görüldü.

"BİZ KAZANACAĞIZ"
Zelenski videoda, "52. günden iyi akşamlar. Ne diyebilirim ki? Biz güçlüyüz, çalışıyoruz! Seviyoruz, müteşekkiriz ve biz kazanacağız" sözlerine yer verdi.

KISA SÜRE SONRA SİLİNDİ AMA BÜYÜK SES GETİRDİ
Video yayınlandıktan kısa süre sonra silindi, ancak sosyal medyada dolaşmaya devam etti. Zelenski'nin odasındaki diğer nesneleri de gösterdiği videoyu gören sosyal medya kullanıcıları "Sarhoş ve uyuşturucu bağımlısı Zelenski! Ne kahraman ama!" yorumunda bulundu.